نمایش پست تنها
قدیمی 02-18-2012, 11:05 AM   #4
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

13 خوش اقبال براي فدرر، برديچ-دل پوترو در نيمه نهايي

توماس برديچ هشتمين پيروزي پياپي خود در زمين هاي سرپوشيده را جشن گرفت.روز جمعه و در مرحله ¼ نهايي تورنومنت روتردام، برديچ با نتيجه 6-3, 6-4 از سد آندرياس سپي گذشت.برديچ فقط يك بار و در ست دوم سرويسش را از دست داد كه بلافاصله با جبران اشتباه خود به بازي بازگشت.او گفت:”بازي خوبي داشتم ولي به خاطر آن اشتباه ناراحتم.سعي داشتم كه سطح بازيم را بالا نگه دارم و بايد آن گيم را مي بردم.ولي به هرحال در دو ست پيروز شدم و خوب است.براي قهرماني در تورنومنت هم اميد دارم ولي فعلا بايد به ديدار بعد فكر كنم.”
برديچ در يك نيمه نهايي جذاب به ديدار خوان مارتين دل پوترو خواهد رفت.دل پوترو فقط به 61 دقيقه زمان نياز داشت تا 6-0, 6-1 ويكتور ترويسكي را شكست دهد.ترويسكي در ست اول فقط 9 امتياز و در كل بازي 24 امتياز كسب كرد.
دل پوترو كه ركورد 2-1 پيروزي و شكست در مقابل برديچ را دارد، درباره بازي نيمه نهايي گفت:”او در طول دو سال گذشته خيلي خوب بازي كرده و اعتماد به نفس بالايي دارد.او بر روي اين سطح با فورهندش خيلي خطرناك است.سرويس محكمي دارد.ولي من فقط بر روي بازي خودم، سرويس و فورهندم تمركز خواهم كرد و از هر فرصت ممكن استفاده مي كنم.”
شانس اول قهرماني رقابت ها، راجر فدرر، در سيزدهمين ديدار رودررو با ياركو نيمينن هم پيروز بود.فدرر كه تا پيش از اين مسابقه هر 12 بازي مقابل نيمينن را به سود خود به پايان برده بود، امروز كار نسبتا دشواري داشت و در دو ست نزديك با نتايج 7-5, 7-6(2) برنده شد.
فدرر:”مسابقه سختي بود ولي مهم اينست كه برنده شدم.من هنوز به شرايط زمين مسابقات عادت نكرده ام و امشب كمي در زمان بندي ضرباتم مشكل داشتم.ولي بايد به ياركو هم به خاطر نحوه بازيش اعتبار بدهم.او دوست خوب من است و شخص مهرباني است.من ركورد خوبي در برابر او دارم ولي او در هر مسابقه شما را مجبور به تلاش مي كند.او امشب خيلي هجومي بود و حتي بر روي سرويس دومش حمله مي كرد.”

فدرر براي حضور در فينال به مصاف نيكولاي داويدنكو خواهد رفت كه با نمايشي تحسين برانگيز، سيد پنجم، ريشارد گاسكه را7-5, 6-3 مغلوب كرد تا به اولين نيمه نهايي فصل 2012 راه يابد.بازيكن روس 57 درصد امتيازات ريترن سرويس دوم را به خود اختصاص داد و 5 بار گاسكه را بريك كرد تا در 1 ساعت و 38 دقيقه پيروز شود.
داويدنكو:”من در آغاز مسابقه مضطرب بودم.او تاكتيك خوبي داشت و ضربات وينري زيادي مي زد.ولي هرچه كه از بازي مي گذشت، من بهتر و بهتر شدم و اشتباهات كمتري داشتم.”

ویرایش توسط Nima93 : 02-18-2012 در ساعت 04:11 PM
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: