نمایش پست تنها
قدیمی 08-12-2014, 09:08 AM   #144
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
واقعا جالبه بازم کسی قهرمان شد که تونست نواک رو حذف کنه (نکته ایی که تو اکثر بحث ها بهش اشاره کردم).یه روز وقت کنیم از استرالیا 2011 تا تورنتو ببینیم نواک چندبار توجامی که قهرمان نشد کسی قهرمان شدش که تونسته باشه نواک رو حذف کنه چه فینال چه مراحل پایینتر فکرکنم آمارش بالای 85% باشه,تو گرندها که از سال 2011 به جز رولند همون سال به راجر باخت راجر نتونست قهرمان بشه تو بقیه گرندها یاخودش قهرمان بود یا کسی که تونسته باشه نواک رو شکست بده برای همین چیزاست که من خیلی نواک رو قبول دارم ولی به خاطر بعضی حرکاتش هیچ وقت نتونستم طرفدارش بشم ولی خیلی بازیشو دوست دارم و از دیدن تنیس او لذت میبرم مخصوصا زمانی که با رافا بازی داره.فردا وقت کردم میرم یه سرچ میکنم.
بعد دیدن مراسم اهدای جام و سخنرانی و لبخند راجر کبیر کمی ناراحتیم کمترشد واقعا لبخنداش خیلی بهم آرامش میده خسته نباشی اسطوره.
دوست عزیز شما هم دیگه زیاد دارین در مورد نواک اغراق می کنین. شاید بد نباشه که بدونین این اولین مسترزیه که نواک توش تا قبل از نیمه نهایی می بازه و شکست دهنده ی نواک قهرمان می شه. نواک از سال 2011 تا حالا 4 بار توی نیمه نهایی باخته که فقط یک بار، کسی که اون رو در نیمه نهایی شکست داده تونسته قهرمان بشه. با این وصف این دومین باریه که نواک قبل از فینال باخته و کسی که شکستش داده قهرمان شده. تنها جایی که آمارش در این زمینه خوبه همون گرند اسلم هاست که از اون 4 باری که قبل از فینال باخته، سه بار کسی که شکستش داده قهرمان شده.

عجیبه که این یه باری که شکست دهنده ی نواک قهرمان شده رو اینقدر روش مانور می دین و تبلیغ می کنین واسش در حالیکه این همه باری که به بقیه باخته و اونام هیچی نشدن رو نادیده می گیرین.

این آماریه که شما احتمال داده بودین بالای 85% باشه اما فکر کنم از 15% هم کمتر باشه.
پاریس 2011 نواک به خاطر آسیب دیدگی شونه کنار کشید، قهرمان: فدرر
ایندین ولز 2012: باخت به ایزنر، قهرمان فدرر
مادرید 2012: باخت به تیپسارویچ، قهرمان فدرر
پاریس 2012: باخت به سم کوئری در راند 2، قهرمان فرر
ایندین ولز 2013: باخت به دلپوترو، قهرمان نادال
میامی 2013: باخت به تامی هاس در راند 4، قهرمان ماری
مادرید 2013: باخت به دیمیتروف در راند 2، قهرمان نادال
رم 2013: باخت به بردیچ، قهرمان نادال
سینسیناتی 2013: باخت به ایزنر، قهرمان نادال
مونته کارلو 2014: باخت به فدرر، قهرمان واورینکا

با توجه به این آمار در جواب اون عکسی هم که خشایار گذاشته باید گفت: YEAH RIGHT LOL

ویرایش توسط mspayam : 08-12-2014 در ساعت 09:24 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: