نمایش پست تنها
قدیمی 08-12-2014, 07:22 AM   #143
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

با سلام
Federer قربانی Schedule ی شد که براش قرار داده بودند ( البته از حق نگذریم خود Federer عاشق بازی توی شبه چون سطح Low Bounce میشه و موقع سرویس زدن افتاب اذیتش نمی کنه پس هم بهتر سرویس می زنه هم چون توپ خیلی روی بکهندش بالا نمیاد و به اصطلاح توپها روی بکهندش Fly نمی کنند بهتر بکهند می زنه و اسلایسشم پایینتر حرکت می کنه توی شب )
تمامی بازیهاش شب برگزار شد و یهو فینال توی روز ( این حرف رو رابی هم روز فینال گفت هم دیروز )
من همه بازیهای Tsonga رو دیدم:
در برابر Chardy افتضاح بود Tsonga
Djokovic انگار اومده بود توی پارک قدم بزنه ( بیچاره یه ذره افتاب اذیتش می کرد و یادش رفته بود چتر با خودش بیاره ) و بی خیال بازی می کرد ( شاید البته شاید دوباره tank کرده نمی دونم )
Murray هم Movement و سرعتش نسبت به حالت عادیش تقریبا نصف شده بود بود و نصف توپهایی رو که قبلا می رسید و با قدرت بر می گردوند رو یا نمی رسید یا هم اگه می رسید نمی تونست بر گردونه یا هم منار می کرد وسط Court
تو طول بازی چندین بار کشاله رونشو با درد گرفت حالا مصدومه یا نه در اینده مشخص میشه
Federer هم که گفتم به خاطر اینکه همه بازیهای قبلش توی شب برگزار شده بود اصلا feel نداشت روی توپ و توی هر Game ی تقریبا ۲ تا Unforced error می داد یعنی همه Game ها رو ۰-۳۰ شروع می کرد.
تنها نکته مثبتی که من به شخصه توی بازی Tsonga دیدم سرویس هاش بود که معلومه این چند وقته خیلی سرویس تمرین کرده همین

ویرایش توسط Farid : 08-12-2014 در ساعت 07:46 AM
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: