نمایش پست تنها
قدیمی 05-11-2014, 05:45 PM   #16
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : آندره آغاسی: رافائل نادال اسپانیایی بزرگترین تنیس‌باز تاریخ است، نه راجر فدرر

فیلد ضعیف

این از هد تو هد هم خنده دار تر و کلیشه ای تر شده دیگه
فیلد ضعیف یعنی بین سال های 2010 تا 2013 در WTA که 6 نفر در 4 سال برای اولین بار گرند اسلم بردن !
این یعنی فیلد ضعیف ، یعنی هرکی از راه رسید یه اسلمی چیزی زد بالا .

در بین سال های 2004 تا 2008 ( دوران طلایی فدرر ) فقط 3 نفر تونستند در 5 سال اولین گرندشونو فتح کنند .

با خودتون فکر کردید این فیلد ضعیف چرا باعث نشد رادیک اسلم های بیشتری ببره ؟!
این فیلد ضعیف چرا باعث نشد کسی مثل نلبندیان یا بلیک و ..... حداقل 1 اسلم ببرن ؟!!
حتما جوابتون اینه که نلبندیان و رادیک و بلیک بازیکنای خیلی ضعیفی بودن و مثلا با ماری و جوکوویچ اصلا قابل قیاس نیستند ! اگر اینجوری فکر کنید که من الله توفیق برید خوش حال باشید اگر اینجوری فکر نمیکنید پس به من بگید چرا واقعا این اتفاقای بالایی که عرض کردم نیوفتاد در این فیلد ضعیف ؟!!!
یه چیز دیگه عرض کنم خدمت بزرگواران ، رافا نادال در بین سال های 2005 تا 2008 ، 4 بار متوالی قهرمان رولند گاروس شده ، کسی که چهار سال متوالی یه گرند اسلم رو ببره قطعا بازیکن کامل و قوی هست دیگه ، خب حالا چرا این رافای عزیز نتونستند در این فیلد ضعیف حداقل یک استرالیا یا مثلا یک یو اس اپن ببرند ؟!
فیلد که ضعیف بوده ، رافا هم که با 4 قهرمانی متوالی خودشو به عنوان یه قهرمان بزرگ به همه ثابت کرده ، پس چرا واقعا این اتفاق نیوفتاد ؟! به جز رولند ایشون در این 5 سال فقط 1 ویمبلدون کسب نمودند . اگر نادال اون موقع هنوز اسلم نبرده بود یا مثلا فقط یه دونه برده بود میشد گفت خب بازیش هنوز کامل نشده و به ثبات نرسیده ولی نادال در این 5 سال 5 تا اسلم برد پس نمیتونید مدعی بشید هنوز بازیکن کاملی نشده بود !

Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: