نمایش پست تنها
قدیمی 10-17-2013, 12:47 AM   #103
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
مجتبی من ادعای ترجمه ندارم.......دیدی مربیهای فوتبال مصاحبه میکنند.....2-3 جوربیشترحرف نمیزنند.......تنیس هم همینطوریه..منم توطول زمان تمام این مصاحبه هاروحفظم.....حالا یاروکونش رونمیتونه بشوره بمن میگه چقدررسمی نوشتی.....عامیانه بنویسیم میگندچقدرعامیانه نوشتی.......ادم باسواداگرچیزی بلدباشه...مطمئن باش وشک نکن ...هیچ وقت ازکسی ایرادنمیگیره.......کسی که نمیدونه کون خر چند تاپله داره...برای اینکه خودش رومطرح کنه ایرادمیگیره......بگو تواگه حالیت بودکه ایرادنمیگرفتی...تنیس هم حالیش نبود ..فقط میتونم بگم ...مشما بود
من معذرت میخوام از دوستان بابت این ادبیات !!!(تازه این نسخه ادیت شده هستش )
البته اینکه پست یه نفر از جای دیگه بیاد اینجا کار درستی نیست اما چون کاربر سروش نوشته های این شخص (علیفر) رو گذاشتن از همون فیسبوک من هم گفتم کامل کنم نوشته هاشون رو !!!!
اون دوستانی هم که تو فیسبوک با من دوست هستند میتونن ببینن که من اصلا دنبال نمیکنم این شخص رو اما چون یکی از همین بچه ها لایک کرده بود یکی از پستهای ایشون رو تو قسمت نیوز فید من هم اومده بود به صورت اتوماتیک.
واسم جای تعجب داره چه جوری یه سری از دوستان فیسبوکی من همچین آدمی رو دنبال میکنن (علی الخصوص کسانی که طرفدار دومین فرد قابل احترام جهان هستند) و لایک میکنن پستهاش رو !!!
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول