نمایش پست تنها
قدیمی 02-09-2012, 02:26 PM   #104
Sajad
Senior Member

آواتار Sajad

پستها: 765
سپاس: 8,446
در 761 پست 3,957 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic

نواک چشم به قهرمانی در آزاد فرانسه و طلای المپیک دارد

مدال طلای المپیک و عنوان قهرمانی در رولند گاروس از اولویت های نواک در این سال است.
این فصل مشکلی خواهد بود با بازی های مهم زیادی.نواک به خبرنگاران گفت
من سعی میکنم که فرم خودم رو برای رولند گاروس حفظ کنم,گرند اسلمی که هنوز موفق به گرفتن آن نشده ام جایی که من برای قهرمانی خواهم رفت و بعد از آن شروع میکنم به فکر کردن در مورد ویمبلدون و المپیک.این جالب خواهد بود که ببینم چگونه در چمن در سه هفته ریکاوری خواهم کرد.این برای من افتخار بزرگی است که توانستم در المپیک پکن مدال برنز را برای کشورم بدست آورم.

شماره یک جهان در مورده همراهی نکردن تیم صربستان در دور اول جام دیویس گفت:
من به هم تیمی های خودم ایمان دارم,من با تمام وجودم همراه آنها خواهم بود من مطمئنم که ما سوئد را شکست خواهیم داد.من نمی خواهم به نیس بروم به خاطر اینکه من کاری میخواهم انجام بدهم که هفت سال است انجام ندادم,اسکی کردن با دوستانم در کوپانیک(پیست اسکی در صربستان).مادرم راضی نیست به خاطر اینکه آنجا بسیار سرد است اما من فکر میکنم که او اجازه میدهد که من بروم.

همچنین نواک در مورد کارهایی که هنگامی که دور از زمین تنیس است انجام میدهد گفت:
من سعی میکنم استراحت کنم و از چیزهایی که در زندگی است لذت می برم.من وقتم رو با دوستانم میگذرانم و موسیقی گوش میدهم و مطالعه میکنم.من سعی میکنم زمانی که وقت دارم کتاب هایی با زبان های مختلف بخوانم تا زبان انگلیسی,ایتالیایی و... خود را بهبود ببخشم.من گلف و سایر ورزش هایی را که دوست دارم انجام میدهم.کتاب های سوزان کالین را مطالعه میکنم.من هنگامی که در صربستان هستم رادیو JAT را گوش میدهم آنها بیشتر آهنگ های دهه ی 80 را پخش میکنند.

منبع
Sajad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sajad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: