نمایش پست تنها
قدیمی 01-05-2011, 08:14 PM   #343
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ebrahim soltany نمایش پست ها
سلام من ميخوام تنيس رو شروع كنم
يك راكت ارزون و مناسب ميخوام
دوست گرامی راکت خریدن خیلی فاکتور های مختلفی داره...قبول دارم در ایران خیلی از اونها رعایت نمیشه و بیشتر مردم هرچی دوست دارن میخرن اما کلا شما اگر یک مربی داری که قابل اطمینان هست و وارد هست ازش سوال کنین با توجه به وزن.قد و استایل بدنیتون بهترین گزینه رو انتخاب میتونه بکنه. برندهای خوب راکت هم Wilson-Babolat-Head-Prince هستن که هرکدام بنا به نیاز شما راکت های خوبی رو دارن.
در هر صورت راکت استاندارد برای یک مبتدی معمولا دارای Head Size بزرگتری هست یعنی قسمت بالایی راکت بزرگتر هست و این باعث میشه که شما راحت تر و با خطای کمتری بتونین بازی کنین و قدرت بیشتری هم به بازی شما میده و کم کم وقتی حرفه ای شدین میتونین عوضش کنین و راکتی با هد سایز کوچکتر تهیه کنین
من خودم خیلی با راکت های مختلف کار نکردم شاید دوستان دیگه بتونن یک راکت دقیق رو بدون پرس و جو و سوال کردن به شما معرفی کنن در غیر اینصورت شما یا از یک مربی تنیس سوال کنین که بنا به استایل شما راکت بهتون بده یا از مغازه های فروشنده راکت های با هد سایز بزرگتر رو بخواین و بگین بهتون بیشتر توضیح بدن
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: