نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2012, 11:23 AM   #84
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
فدرر اگه فرمش خوب باشه توی یو اس اپن بخت اوله
ولی نادال هیچ جا بخت اول نیست ، مگر اینکه جکوویچ حضور نداشته باشه
در ضمن من نگفتم فدرر جایی بخت اوله یا دوم ، گفتم بخت داره قهرمان شه ، ولی رافا در صورت حضور نواک هیچ بختی نداره .
در مورد سطح مورد علاقه هم باید بگم اونطوری که فکر میکنی نیست ، مگه پارسال نواک توی ایندین ولز و میامی مقابل رافا به مشکل بر نخورد ؟ ولی توی خاک خیلی خیلی راحت تر رافا رو شکست داد
کلا رافا در حال حاضر نه تنها از لحاظ فنی بلکه از لحاظ روحی هم مقابل نواک حرفی برای گفتن نداره و باید توی بازی منتظر باشه که خود جوکوویچ افت کنه تا روزنه ی امیدی برای رافا باز بشه.
اگه فرمش خوب باشه نباشه بزار کنار دلیل نمیشه که ببازی فرمت خوب نباشه ببری فرمت عالی البته این متاسفانه استدلال اکثر هواداران فدرر و نادال و احتمالا به زودی جوکوویجی هست.
پارسال تو یو اس اپن فرم خیلی خوبی داشت تا استانه بردم رفت اما باخت مثل 2010 . به نظرم تو یو اس اپن بخت سوم و حتی ویمبلدون به نظرم بخت سومم نیست . دوباره تاکید میکنم تو مسترزای خاک و البته تو رولند رافا بخت اوله ، اصلا دلیل نمیشه که چون پارسال نواک تو 2 تا مسترز خاک نادال شکست دااد اینبار بتونه اینکارو انجام بده.
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: