نمایش پست تنها
قدیمی 06-08-2016, 09:21 PM   #3
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : ماریا شاراپووا دو سال محروم شد

ماریا شاراپوا امروز پس از اعلام حکم دادگاه در صفحه فیسبوکش نوشت:
امروز تصمیم دادگاه ITF مبنی بر دوسال تعلیق من، نشاندهنده این بود که آنچه من کردم عمدی نبوده است.
فدراسیون جهانی تنیس زمان زیادی را صرف کرد تا ثابت کند که من در نقض قانون دوپینگ عمدا مرتکب تخلف شده ام اما دادگاه به این نتیجه رسید که کار من عمدی نبوده است!
لازم است بدانید ITF از دادگاه در خواست ۴ سال تعلیق من را داشت، جریمه ای که برای تخلف عمدی در نظر گرفته می شود، اما دادگاه درخواستشان را نپذیرفت.‌
در حالیکه دادگاه به این نتیجه رسیده است که من سهوا قوانین دوپینگ را رعایت نکردم، من نمی توانم این تعلیق دوساله بی رحمانه بپذیرم.
دادگاهی که اعضای آن توسط ITF انتخاب شده اند، قبول دارد که من مرتکب خطای عمدی نشده ام، اما آنها همچنان بر آنند که مرا دو سال از حضور در میادین تنیس دور نگه دارند!
من به سرعت به CAS (دیوان داوری ورزش) نسبت به این رای اعتراض و درخواست بررسی خواهم کرد.
من دلم برای تنیس تنگ شده ، دلم برای هواداران بی نظیرم که وفادارترین ها در دنیا هستند، تنگ شده است. نامه هایتان را خواندم. تمام پست هایتان در شبکه های اجتماعی را خوانده ام و فقط عشق و علاقه شماست که من را در این روزهای سخت سرپا نگه داشته است‌.
تصمیم دارم پای آنچه باور دارم بایستم و بجنگم تا به زودی به زمین تنیس بازگردم.
با عشق
ماریا
پی نوشت: وکیلم خلاصه ای از پروسه کار ITF نوشته است. بهتر دیدم آن را در اختیار طرفدارانم قرار دهم تا شما هم آگاه شوید.
@tennismagazine
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: