نمایش پست تنها
قدیمی 07-27-2012, 04:47 PM   #20
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
ه گزارش خبرگزاری فارس، نواک جوکوویچ صربستانی به راجر فدرر هشدار داد که در خواب و خیال طلای المپیک نباشد چرا که این مدال برای وی است.

جوکوویچ در مصاحبه با فرانس پرنس گفت: هیچ نگران نیستم چرا که اصلا شکست در مسابقات لندن در برنامه کاری من نیست. نسبت به مسابقات ویمبلدون ، ریکاوری روحی و بدنی شدم و انگیزه زیادی برای مدال طلای المپیک دارم.

وی ادامه داد: همیشه فشار مسابقات تنیس بالاست و المپیک و غیرالمپیک ندارد. به این گونه فشارها عادت دارم و بهتر است فدرر به این نکته نیز توجه کند و خیلی در خواب و خیال برای کسب مدال طلا نباشد چرا که برایش برنامه ریزی کردم.

این تنیسور که به نوله معروف است، در پایان گفت: کاری می‌کنم که رقابت‌های ویمبلدون پایان پیروزی‌‌های فدرر باشد.
اول به اندی مورای بگه این حرفا رو چون اندی مچ اپ خیلی سخت تریه برا نوله.به نظر بنده راجر برسه فینال به طور حتم قهرمانه.

یعنی تونمنت معتبری مث ویمبلدون جز برنامه های شکستش بود؟این همه به در دیوار زد نتونست کاری کنه !! و نامبر وانی رو داد!کدوم تنیسور میاد ببازه که نامبر وانی رو بده؟؟

این ادبیات از نامبر وان سال 2011 بعیده انشاا.. که مشکل از ترجمه باشه.در غیر اینصورت حرفاش خیلی خنده داره!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: