نمایش پست تنها
قدیمی 02-04-2012, 11:13 PM   #2
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

کناره گیری آزارنکا از دور اول فدکاپ

زن شماره یک تنیس زنان ویکتوریا آزارنکا از بلاروس اعلام کرد که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی کشورش در مقابل آمریکا نیست. او ار ناحیه کمر دچار مشکل است.
طبق برنامه قرار بود ویکتوریا در روز شنبه در اولین بازی به مصاف کریستینا مک هیل از آمریکا بره. پس از انصراف آزارنکا ، آناستاسیا یاکیمووا جایگزین او شد و در بازی اول به مصاف مک هیل رفت. مک هیل جوان که در استرالیا اپن درخشش خوبی داشت تونست در این بازی با نتیجه 6-0 6-4 از سد حریف بلاروسی عبور کند.
آزارنکا اعلام کرده که مصدومیت کمر از استرالیا به همراهه اونه و مدت کوتاه پرواز از استرالیا تا آمریکا زمان مناسبی برای ریکاوری نبوده. او معتقده که برای بهبود نیاز به کمی استراحت و تمرین بیشتر داره.
همچنین اضافه کرد : " متاسفانه، هر چه زور زدم نتوانستم،این نا امید کنندست اما سلامتی مهم ترین چیز به حساب میاد. من سعی می کنم تا چند روز دیگر به بهترین فرمم بر گردم. من به دنبال درمان می روم و تمرین بسیار می کنم. این خسته کنندست که شما بیرون بشینی و نتونی مسابقه بدی. اما فرم بدنی من در استرالیا چگونه بود؟ من خیلی تلاش کردم والان نیاز به کمی استراحت دارم. من تیم بسیار خوبی دارم . ما آماده ایم برای ادامه فصل "

Ahoura آنلاین نیست.  
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: