نمایش پست تنها
قدیمی 03-05-2015, 06:49 PM   #1257
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط miladroozbeh نمایش پست ها
مرسی از راهنماییت.پس نمیشه با یقین گفت فورهند کلاسیک بهتره یا مدرن!درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
راکت ماری و نادال پرو نام گرفته.اما راکت فرر.بردیچ.سرنا.منفیس.اسمی از پرو رو ندارن!!!!!!!!چرا؟مگه واسه بازیکنای حرفه یی نساختن؟
نقل قول:
نوشته اصلی توسط miladroozbeh نمایش پست ها
اگه قرار باشه راکتی رو انتخاب کنیم بهتر نیست مدلی رو انتخاب کنیم که پرو نام گرفته باشه که خیالمون راحت شه از اینکه واقعا حرفه یی هست و یک بازیکن حرفه یی داره ازش استفاده میکنه؟؟؟؟
میلاد جان
بله درسته، نمی شه الزاماً گفت کدومش بهتره. به هر حال هر کس ممکنه با یکی از این ها راحت تر باشه، ولی من خودم فکر می کنم که فورهند مدرن بهتر باشه، چون برای من تلفیق مناسبی از قدرت و کنترل رو داره، ولی باز من به نسبت بازی خودم نظر می دم و تو هم باید ببینی واسه ی تو کدومش بهتر جواب می ده.

راکت های حرفه ای ها هم ممکنه همه شون اسم پرو نداشته باشن، حتی ممکنه یه بازیکن حرفه ای راکتی که با اسم پرو براش طراحی شده رو خوشش نیاد ازش و با یه راکت دیگه بازی کنه. از طرف دیگه با اینکه اون راکت های پرو برای سطح عالی طراحی شدن، اما الزاماً خریدن راکت حرفه ای ها ممکنه واسه ی شما مناسب نباشه، چون شما الزاماً با سبک اونا بازی نمی کنین و اون مدل سویینگ یا سرو رو ممکنه نداشته باشین. به همین خاطر شما باید ببینین چه راکتی به سبکتون می خوره و با همون بازی کنین.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: