نمایش پست تنها
قدیمی 03-25-2011, 12:30 AM   #20
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
میشه لطفا منبعشو بگی آخه من باورم نمیشه راجر این حرفو زده باشه واقعا واسه یه قهرمان زشته که یه قهرمان دیگه رو تمسخر بکنه، چقدر به لندن افتخار میکنه آخه لندن چه ربطی به نامبر وان داره؟ نتایج چند ماه پیش خودشو مثال میزنه درصورتی که نتایج جدیدترش اون چنان هم جالب نیست

راجری که من میشناسم همیشه حتی به رنک 300 هم در حد یه قهرمان احترام میزاشت حالا مارتینا که یکی از بهترین تنیسورای تاریخه حرفاشو مسخره میکنه؟؟ واقعا چه بر سر فدرر اومده؟؟
واسه دوستانی که به حرف ایشون اهمیت نمیدن تعدادی از رکورداشو اینجا مینویسم تا بدونن این نظر از زبون یه تنیسور تمام عیار و نظری کاملا کارشناسانست
ربطی به نامبر وانی نداره اون خانم گفته راجر به سطح چند سال پیشش بر نمیگرده راجر هم مثال زده که اگر 4 ماه پیش به اون سطح برگشته . کار نشد نداره. راجر درلندن 2010 یکی از بهترین فرم هاش رو که از 2007 به اینور دیده بودیم به نمایش گذاشت.
مورد دوم: هم یکی از دوستان گفت جنبه شوخی داشت هم اینکه چطور هرکی هر طور دوست داره درست و نادرست هرچی میخواد به راجری که غیر ممکن رو توی تنیس ممکن کرد و اصلا تنیس رو از این رو به اون رو کرد میزنه حالا راجر هیچی نباید بگه به هیچکس؟
مورد سوم . فکر میکنم خود شما به کاردرست بودن جیمی کانرز خیلی اعتقاد داشتی و در خیلی از مقالات به عنوان بهترین تنیسور تاریخ هم انتخاب شده.
این اقا 4 سال هست داره حرف از گرنداسلم بردن ماری میزنه. خیلی هم کارشناس هست اما ماری برد؟ نه...

Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: