نمایش پست تنها
قدیمی 10-13-2013, 11:21 PM   #89
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
واقعا متاسفم برای اون قسمت قرمز
اول دوست عزیز بد نیست یکم ادب داشته باشه و بدونی که داری این پیغام رو برای یک مرد 56 ساله مینویسی. فرض کن داری برای بابات یا داداش بزرگت پیغام مینویسی. با این لحن مینویسی؟ خدا رو شکر که اینجا نیست که این پیغام رو بخونه. ولی همیشه هرکس اینجا پیغامی داشته برای آقای علیپور من بهشون رسوندم.
بار ها گفته شده آقای علیپور در تنیس مردها طرفدار هیچکی نیست و فقط در تنیس خانمها طرفدار کوزنتسووا است.
آقای علیپور همیشه خودش از نادال تعریف و تمجید میکنه و بارها به من گفته فقط از تماشای تنیس لذت ببر و زیاد خودت رو به خاطر باختهای نواک ناراحت نکن. چرا فکر میکنی از باخت نادال خوشحال شده؟
چرا فکر میکنی شماره 1 شدن نادال سوزش داره؟؟؟ مگه همه تنیس نامبر وانی است؟
من خودم شخصا دیروز از بازی دلپوترو مقابل نادال تعجب کردم. که اینقدر با کیفیت بازی میکرد با اینکه نادال همه توپها رو خوب برگشت میداد خوان راحت توپها رو به سمت راست و چپ رافا میفرستاد. به نظر من 80% فورهند های خوان کاملا قابل پیشبینی است که به کدوم طرف میره ولی نادال با برگشتهاش نتونست کاری رو از پیش ببره.
جالبه که شمایی که من نمیدونم چند سال است تنیس تماشا میکنی از یک مردی که از سال 68 تنیس رو دنبال میکنه ایراد میگیری.
مشکلی نیست میتونی انتقاد کنی ولی مودبانه.
من اگه خبرهای آقای علیپور رو اینجا میزارم چون استقبال خوب میشه و من برای اونهایی میزارم که قدر اینجور خبرها رو میدونن و میدونن ترجمه کردنشون چقدر سخت و زحمت داره. شما میتونی نخونی دوست عزیز.
زیاد تعجب نکن دوست عزیز !
کاربر محترم مورد نظر یکم توهم زده و فکر میکنه رافائل نادال ملک شخصیشه و یا مثل هولوکاسته و نباید کسی حرفی در موردش بزنه .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: