نمایش پست تنها
قدیمی 03-09-2014, 06:28 PM   #14
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پاسخ : گفت و گو پیرامون پخش تلویزیونی مسابقات تنیس تورنمنت ایندین ولز 2014 امریکا (BNP Paribas Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi_juve نمایش پست ها
سلام .یه سوال از دوستان داشتم.راستش بعد از بهم ریختن بین اسپورتها ، تصمیم گرفتم دیش نایلست رو( باتوجه به اینکه بین اسپورتهای مونده رو عربست هم هست) به جهتی دیگه که بشه باهاش راحت مسابقات تنیس رو دید تغییر بدم.هدف اولم ماهواره اموس بود که پکیج yes روشه .اما شنیدم که کمی فریز داره و بعضیها میگند رو اعصابه.میشه لطفا ماهواره ای و کانالی رو معرفی کنید که بشه تمام مسترزهای سال رو روی اون دید و من اون جهت رو بگیرم؟چون نمیشه که برای هر مسترز من جهت عوض کنم.ممنون میشم راهنمائی کنید.مثلا این کانال digi sport ،میشه تمام مسترزهای سال رو باهاش دید یا نه؟ یا مثلا قبلا اسکای اسپورت 2 و 1 روی ماهواره nss بود و باز میشد با شیرینگ.نمیدونم الان هم هست یا نه.یا کانالی دیگه.ممنون میشم سریعتر راهنمائی کنید.در ضمن من هاتبرد دارم.اما پارازیت روی هاتبرد زیاده و عملا اکثر کانالها رو ندارم.مثلا اسکای و پولست رو بدون فریز دارم اما با توجه به پارازیت ، فقط 2 به بعد تا 10 صبح.میدونم بازیهای ایندین ولز و میامی میفته آخر شب تا صبح .اما فکر بعدها رو هم میکنم.مثل مسترز مونته کارلو و .. ممنون میشم راهنمائی کنید.

درود بر شما

بله، کانال DIGI Sport 1 HD و گاهی DIGI Sport 2 مجارستان در ماهـواره‌ی 9 درجه‌ی شرقی، مسابقات تنیس مسترز آقایان را در طول فصل پوشش می‌دهند. ولی سیگنال کانال‌های تنیسی این مسیر بسیار ضعیفه و با دیـش کوچکتر از 100 سانت دریافتش تقریباً غیر ممکنه. البته 100 سانت حداقله و توصیه می‌شه از دیـش‌های آف‌ست خارجی 110 سانت به بالا استفاده کنید تا در صورت کوچک‌ترین وزش باد و باران، تصویر به هم نریزه. در خصوص CCcam هم کیفیتش خوبه و فریزی نداره. (بستگی به کیفیت پکیج eVision روی Serverـی داره که ازش CCcam دارید.)

اما مسیر 4 درجه غربی (کانال‌های ورزشی اسرائـیل)، هم سیگنالش قوی‌تره و با دیـش معمولی قابل دریافته و هم مسابقات مسترز رو پوشش می‌ده ولی فریز و مکث در تصاویر، کما بیش روی پکیـج ِاین مسیر وجود داره و حتی با پینگ پایین اینترنت هم کاریش نمی‌شه کرد.

با شرایط فوق، اگر شما دیـش مناسب برای دریافت جهت 9 درجه شرقی را دارید، این جهت بهترین انتخاب شماست. در غیر این صورت مسیر 4 درجه غربی به رغم فریزهایش باید گرفت.

البته اگر همین جهت هات بـرد را چه خودتان و چه توسط یک نصاب، با جا به جایی محل دیـش، گذاشتن موانع مثل توری آلومینیومی بر سر راه امواج مزاحم و پایین‌تر آوردن دیـش به طبقات زیرین، به اصطلاح پارازیـت گیری کنید، دو پکیج Sky ایتالیا و Polsat لهستان برای مسترزها کفایت می‌کنه. منطقه به منطقه فرق می‌کنه اما کانال‌های SD اسکای سمت محل سکونت ما در طول روز اصلاً پارازیـت نداره اما Polsatها چرا.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: