Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2014 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز دوازدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2014 آزاد استرالیا در روز آدینـه مورخ چهارم بهمن ماه سال 1392 به وقت ایران:
پیشبینی وضع هوا: ابری، بارانی / بیشینه دما: 23 درجه/ رطوبت: 78 درصد/ سرعت باد: 20 کیلومتر
Australian Open 2014 — Schedule of Play
Day Twelve: Friday, 24 January, 2014
Rod Laver Arena — From 7:30 AM IRST
i1. Mixed Doubles — Semi-Finals
Sania Mirza (IND)/Horia Tecau (ROU)[6] vs. Jarmila Gajdosova (AUS)/Matthew Ebden (AUS)i
Not Before 8:30 AM IRST
i2. Women's Doubles — Final
Sara Errani (ITA)/Roberta Vinci (ITA)[1] vs. Ekaterina Makarova (RUS)/Elena Vesnina (RUS)[3]i
Night Session — From 12:00 PM IRST
i3. Men's Singles — Semi-Finals
Rafael Nadal (ESP)[1] vs. Roger Federer (SUI)[6]i
Margaret Court Arena — From 7:30 AM IRST
i1. Junior Boys' Singles — Semi-Finals
Alexander Zverev (GER)[1] vs. Bradley Mousley (AUS)i
i2. Mixed Doubles — Semi-Finals
Jie Zheng (CHN)/Scott Lipsky (USA) vs. Kristina Mladenovic (FRA)/Daniel Nestor (CAN)i
Not Before 10:00 AM IRST
i3. Legends' Doubles
Todd Woodbridge (AUS)/Mark Woodforde (AUS) vs. Jonas Bjorkman (SWE)/Thomas Enqvist (SWE)i
Show Court 3 — From 7:30 AM IRST
i1. Junior Boys' Singles — Semi-Finals
Quentin Halys (FRA)[7] vs. Stefan Kozlov (USA)[2]i
i2. Junior Girls' Singles — Semi-Finals
Jana Fett (CRO) vs. Kimberly Birrell (AUS)i
i3. Junior Boys' Doubles — Final
Quentin Halys (FRA)/Johan Sebastien Tatlot (FRA)[3] vs. Lucas Miedler (AUT)/Bradley Mousley (AUS)[5]i
Court 6 — From 7:30 AM IRST
i1. Men's Wheelchair Doubles — Final
Stephane Houdet (FRA)/Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Gordon Reid (GBR)/Maikel Scheffers (NED)[2]i
i2. Women's Wheelchair Doubles — Final
Yui Kamiji (JPN)/Jordanne Whiley (GBR)[1] vs. Marjolein Buis (NED)/Jiske Griffioen (NED)[2]i
i3. Quad Wheelchair Singles — Final
David Wagner (USA)[1] vs. Andrew Lapthorne (GBR)i
Court 7 — From 7:30 AM IRST
i1. Junior Girls' Singles — Semi-Finals
Elizaveta Kulichkova (RUS)[4] vs. Ziyue Sun (CHN)[7]i
i2. Quad Wheelchair Singles — Final
Dylan Alcott (AUS) vs. Lucas Sithole (RSA)[2]i
i3. Junior Girls' Doubles — Final
Anhelina Kalinina (UKR)/Elizaveta Kulichkova (RUS)[1] vs. Katie Boulter (GBR)/Ivana Jorovic (SRB)[2]i
|