Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز هشتـم » دور اصلی
i2014 Australian Open
GRAND SLAM (ITF)i
January 13 – January 26, 2014
Edition: 102nd
Melbourne Park
Melbourne, Victoria, Australia
Total Prize: $33,000,000
i$X,000,000/A$ 16,000,000
Hard (Plexicushion)/Outdoors
Australian Open 2014 — Day Eight
RESULTS — MONDAY, 20 JANUARY, 2014
Women's Singles — Fourth Round
V Azarenka (BLR)[2] d. S Stephens (USA)[13] 63 62
D Cibulkova (SVK)[20] d. M Sharapova (RUS)[3] 36 64 61
A Radwanska (POL)[5] d. G Muguruza (ESP) 61 63
S Halep (ROU)[11] d. J Jankovic (SRB)[8] 64 26 60
Women's Doubles — Third Round
E Makarova (RUS)[3]/E Vesnina (RUS)[3] d. D Hantuchova (SVK)[15]/L Raymond (USA)[15] 64 67(5) 62
A Hlavackova (CZE)[7]/L Safarova (CZE)[7] d. M Keys (USA)/A Riske (USA) 64 63
C Black (ZIM)[6]/S Mirza (IND)[6] d. E Bouchard (CAN)/V Dushevina (RUS) 64 63
R Kops-Jones (USA)[8]/A Spears (USA)[8] d. A Cornet (FRA)/C Garcia (FRA) 46 64 64
Men's Singles — Fourth Round
i[1] Rafael Nadal (ESP) d. [16] Kei Nishikori (JPN) 76(3) 75 76(3)i
i[4] Andy Murray (GBR) d. Stephane Robert (FRA) 61, 62, 67(6), 62
i[6] Roger Federer (SUI) d. [10] Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 63 75 64
i[22] Grigor Dimitrov (BUL) d. Roberto Bautista Agut (ESP) 63 36 62 64
Men's Doubles — Third Round
Eric Butorac (USA)/Raven Klaasen (RSA) d. [1] Bob Bryan (USA)/Mike Bryan (USA) 76(9) 64
i[14] Lukasz Kubot (POL)/Robert Lindstedt (SWE) d. [4] Ivan Dodig (CRO)/Marcelo Melo (BRA)[4] 57 64 64
i[8] Daniel Nestor (CAN)/Nenad Zimonjic (SRB) d. [9] Mariusz Fyrstenberg (POL)/Marcin Matkowski (POL) 64 67(5) 63
Max Mirnyi (BLR)/Mikhail Youzhny (RUS) d. [11] Julien Benneteau (FRA)/Edouard Roger-Vasselin (FRA) 62 46 63
Mixed Doubles — Second Round
K Srebotnik (SLO)[2]/R Bopanna (IND)[2] d. A Barty (AUS)/J Peers (AUS) 76(5) 75
A Hlavackova (CZE)[4]/M Mirnyi (BLR)[4] d. C Dellacqua (AUS)/R Hutchins (GBR) 64 64
A Medina Garrigues (ESP)[5]/B Soares (BRA)[5] d. A Spears (USA)/D Inglot (GBR) 67(5) 75 [10-8]i
S Mirza (IND)[6]/H Tecau (ROU)[6] d. An Rodionova (AUS)/C Fleming (GBR) 62 62
J Gajdosova (AUS)/M Ebden (AUS) d. K Peschke (CZE)[7]/M Matkowski (POL)[7] 64 36 [10-6]i
D Hantuchova (SVK)/L Paes (IND) d. E Vesnina (RUS)[8]/M Bhupathi (IND)[8] 60 26 [10-6]i
K Mladenovic (FRA)/D Nestor (CAN) d. L Raymond (USA)/M Fyrstenberg (POL) 64 61
J Zheng (CHN)/S Lipsky (USA) d. A Rosolska (POL)/J Brunstrom (SWE) 63 64
Wheelchair Wildcard Playoff — Final
A Kellerman (AUS) d. B Weekes (AUS) 26 64 62
Women's Legends' Doubles
I Majoli (CRO)/B Schett (AUT) d. T Austin (USA)/M Fernandez (USA) 6-4
Legends' Doubles
Y Noah (FRA)/F Santoro (FRA) d. P Cash (AUS)/M Wilander (SWE) 76(4) 36 [10-6]i
T Woodbridge (AUS)/M Woodforde (AUS) d. M Bahrami (IRN)/C Pioline (FRA) 46 62 [11-9]i
|