نمایش پست تنها
قدیمی 12-11-2009, 07:23 PM   #27
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima_masiha نمایش پست ها
سلام محمد جان

خوبی داداش؟

راجر قبل از اینکه سال 2009 رو شروع کنه گفت که اصلی ترین هدفم ویمبلدونه بعد نامبر وانی و خوشبختانه به هر دوتاش رسید. اما سال بعد من فک نمیکنم فدرر هدف بسیار والایی برای درخشش داشته باشه، خوشبختانه رولند رو هم گرفت و دیگه فشاری روش نیست که بیاد به آب و آتیش بزنه اما سال بعد رافا انگیزش واسه درخشش فوق العاده زیاد خواهد بود و امسال درسته که سال بدی براش بود اما پر از نکته و درس براش بود و من فک میکنم با توجه به شکست های امسالش میتونه به موفقیت های خوبی برسه، البته اگه مصدومیت بهش اجازه بده!

نامبر وان کسی خواهد بود که در همه سطوح بتونه مدعی جدی باشه و بدرخشه، اونایی که اسم بردین اصلا این شرایط رو ندارن(در حال حاضر)، البته نواک قابلیتشو داره ولی بازیش فراز و فرود زیاد داره که این ناشی از ضعف روحی این بازیکنه.

قربانت نيماي عزيز

نيما جان حرف شما درست و تصميم ادامه دادن حرف رو ندارم ولي اينو بگم كه از نظر من اصلي ترين رقباي رافا
اولويت اول :خوانه
اولويت دوم :نواكه

خوان منهاي چمن روي خاك و هارد امسال نمايش فوق العاده اي از خودش نشون داد كه به نظرم چمنش هم سال اينده تا حدود خيلي زيادي اصلاح ميشه.

خوان هم يه تنيسور بي ثباته به نظر من

و من از چليچ و موري و سودرلينگ و ... اسم بردم اينا برا متوقف كردن رافا هستن كه به امتياز دست پيدا نكنه.

ولي از نظر من رقابت خيلي نزديكي بين

1-راجر 2-رافا 3-خوان 4-نواك

شاهد هستيم برا رنكينگ پايان فصل.

موئد باشي
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: