Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز چهارم » دور اصلی
i2013 Mutua Madrid Open
ATP World Masters 1000
WTA Premier Mandatory
i12th Edition/5th Edition
May 3 – 13, 2013
Caja Mágica/Magic Box
Park Manzanares
Madrid, SPAIN
i€ 4,303,867/€ 4,033,254
Red Clay/Outdoors
RESULTS — WEDNESDAY, 8 MAY, 2013
Men's Singles — Second Round
i[4] D Ferrer (ESP) d. D Istomin (UZB) 75 62
i[5] R Nadal (ESP) d. B Paire (FRA) 63 64
i[6] T Berdych (CZE) d. J Janowicz (POL) 67(3) 63 62
i[7] J Tsonga (FRA) d. [Q] R Haase (NED) 76(5) 76(2)i
M Youzhny (RUS) d. [11] N Almagro (ESP) 76(4) 46 62
i[13] T Haas (GER) d. [WC] T Robredo (ESP) 63 75
i[14] K Nishikori (JPN) d. V Troicki (SRB) 75 62
i[15] S Wawrinka (SUI) d. [Q] S Giraldo (COL) 63 63
K Anderson (RSA) d. J Monaco (ARG) 76(5) 36 64
Men's Doubles — Second Round
i[3] R Lindstedt (SWE)/D Nestor (CAN) d. M Cilic (CRO)/L Dlouhy (CZE) 76(3) 76(3)i
J Chardy (FRA)/L Kubot (POL) d. [4] A Qureshi (PAK)/J Rojer (NED) 62 76(4)i
i[5] M Mirnyi (BLR)/H Tecau (ROU) d. J Knowle (AUT)/F Polasek (SVK) 36 64 [11-9]i
Men's Doubles — First Round
J Isner (USA)/S Querrey (USA) d. J Benneteau (FRA)/N Zimonjic (SRB) 62 64
T Haas (GER)/R Stepanek (CZE) d. G Dimitrov (BUL)/M Raonic (CAN) 64 64
i[Alt] J Monaco (ARG)/H Zeballos (ARG) d. M Llodra (FRA)/G Simon (FRA) 62 26 [11-9]i
Women's Singles — Third Round
i[6] Angelique Kerber (GER) d. Svetlana Kuznetsova (RUS) 3–6, 6–4, 7–5
i[16] Ana Ivanovic (SRB) d. Laura Robson (GBR) 5–7, 6–2, 7–6(5)i
Women's Singles — Second Round
Ekaterina Makarova (RUS) d. [3] Victoria Azarenka (BLR) 1–6, 6–2, 6–3
Daniela Hantuchova (SVK) d. [8] Petra Kvitova (CZE) 2–6, 6–2, 6–3
i[13] Maria Kirilenko (RUS) d. Kristina Mladenovic (FRA) 6(5)–7, 6–1, 6–4
Varvara Lepchenko (USA) d. Julia Goerges (GER) Walk-Over
Kaia Kanepi (EST) d. Carla Suarez Navarro (ESP) 6–3, 6–1
Women's Doubles — Second Round
S Kuznetsova/F Pennetta (RUS/ITA) d. [1] A Hlavackova/L Hradecka (CZE/CZE) 6–2, 6–4
S Soler-Espinosa/C Suarez Navarro (ESP/ESP) d. L Dekmeijere/O Kalashnikova (LAT/GEO) 7–6(2), 6–4
i[3] E Makarova/E Vesnina (RUS/RUS) d. H Chan/O Govortsova (TPE/BLR) 6–3, 6–3
A Pavlyuchenkova/L Safarova (RUS/CZE) d. [5] B Mattek-Sands/S Mirza (USA/IND) 7–5, 6–1
J Husarova/S Lisicki (SVK/GER) d. [2] N Petrova/K Srebotnik (RUS/SLO) 7–5, 5–7, [10–6]i
|