نمایش پست تنها
قدیمی 04-29-2016, 12:22 AM   #7
Alireza_Alemi
Member

پستها: 54
سپاس: 55
در 10 پست 18 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : برای ساخت باشگاه چیا لازمه؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hadi manafi نمایش پست ها
من به شما واقعا تبریک میگم خیلی عالیه تا اونجایی که میشه باید به هم اطلاع رسانی کنیم.باشگاه و بیخیال اما اگه بخوای یه تیم بدی و خودت اسم بزاری براش خیلی آسونی تو ایران 3 تا دسته داریم از دسته ی 3 شرو میکنی دقیق نمیکنم اما فک کنم 500 میدین به فدراسیون تنیس وقتشو بهتون میگه.توی جدولم نگاه کنین هستش.توی یه روز مسابقات تموم میشه.اگه در بیایین میرین دست2 سال بعد مسابقه میدین و همینجور ادامه داره.(دوتا بازی انجام میشه مقابل تیم حریف که یکیش دوبل هستش یکیشم سینگل هستش)وسلام چیز خاصی نداره تیم اما بنظر من فقط روی آدینه های شهرت کار کن حداقل 5.6ماه کامل آماده شدی شرو کن به مساقات تو شهرای دیگه

ممنونم از اینکه جواب سوالمو به صورت کامل و مرتبی و شامل و دقیق توضضیح میدید

کی اینطور مسابقات بصورت گروهی (یا همون تیمی) اسم نویسی میشه اما توی سبک های مختلف برگذار میشه و لیگ داره درسته

جدول کجاست ؟

اره حتما اینکارو میکنم روی آدینه ها حساب میکنم اما برنامه ریزی دقیق و یک تمرین اصولی نیازه بعد اینکه با مربی کار کنم و بتونم درست ضربه بزنم و با تمرکز کار کنم تا اینکه فقط توپ رو رد کنم
واقعا ورزش تنیس به فکر و تصمیمگیری سریع و دقیق نیازه حتی یکصدوم ثانیه ممکنه امتیاز از دست بدی یا امتیاز بگیری
این دریافت توپ بعضی موقع ها خیلی تمرکز و دقت میخواد چون با یه شیوه خاصی زده میشه که اصلا مسیرش مشخص نیست و آدم رو گیج میکنه
Alireza_Alemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول