نمایش پست تنها
قدیمی 02-22-2011, 08:24 PM   #19
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Ali نمایش پست ها
ببخشید یه سوال داشتم پس اون لوگوی wta چیکارست؟
مگه atp نیست؟

به دلیل بی توجهی دست اندرکاران پخش تلویزیونی این تورنمنت که هنوز لوگو تورنمنت پیشین رو در این تورنمنت هم استفاده می کنند.
این بار اول اینها نیست. جداول قرعه کشی تورنمنت WTA دبی که هفته پیش انجام شد نیز همانند این سهل انگاری، از مرحله یک چهارم نهایی آپدیت نشده اند و من که برای آرشیو منظم تورنمنت ها به جدول تکمیل شده قرعه کشی ها نیاز دارم، مجبور شدم به Drawهای ناقص اکتفا کنم و پرونده تاپیک مسابقات WTA در سال 2011 را ببندم.

علی عزیز من این عکس رو همین امروز در اول بازی باقداتیس انداختم. یک عکس ارزشی نداره که من به خاطرش بخوام دروغ بگم!

اگر باز هم شک داشتید تکرار بازی رو که 4 گیم بیشتر طول نکشید و باقداتیس به دلیل مصدومیت از آن انصراف داد را تماشا بفرمایید.

باز هم اگر قانع نشدید از صفحه فیس بوک کاتبی سوال کنید که آیا امروز چنین قضاوتی را کرده یا خیر.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: