Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه زمانی برگزاری « روز یازدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2014 آزاد استرالیا در روز پنجشنبـه مورخ سوم بهمن ماه سال 1392 به وقت ایران:
پیشبینی وضع هوا: آفتابی / بیشینه دما: 33 درجه/ رطوبت: 48 درصد/ سرعت باد: 22 کیلومتر
در ادامه برگزاری مسابقات تنیس در بخش اسطورههای افسانهای و پیشکسوت، آقای «منصور بهرامی» یگانه اسطورهی جاودانهی تنیس ایران و فینالیست مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس با همراهی آقای «سدریک پیولین/Cédric Pioline» تنیسباز شماره 5 پیشین جهان در بخش انفرادی از فرانسه، فینالیست دو دوره مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون و آزاد امریکا، قهرمان مسابقات پایان فصل مسترز کاپ و دارنده 5 عنوان قهرمانی در بخش انفرادی، به مصاف تیم متشکل از آقای «یانیک نوآ/Yannick Noah»، مرد شماره سه سابق جهان در بخش انفرادی از فرانسه و مرد شماره یک سابق در بخش دوبل، قهرمان انفرادی مسابقات گرند اسلم آزاد فرانسه و حاضر در دور نیمهپایانی مسابقات گرند اسلم آزاد استرالیا، فینالیست مسابقات دیویس کاپ با تیم فرانسه در 1982 (همچنین کاپیتان موفق تیم فد کاپ و تیم دیویس کاپ فرانسه)، عضو پرافتخار تالار مشاهیر تنیس، دارنده 23 عنوان قهرمانی در بخش انفرادی و 16 عنوان قهرمانی در بخش دوبل مسابقات تنیس به همراه یارشان آقای «فابریس سانتورو/Fabrice Santoro» (قهرمان دو دوره و فینالیست دو دوره مسابقات تنیس گرند اسلم در بخش دوبل و یک دوره قهرمانی در بخش دوبل ترکیبی مسابقات تنیس گرند اسلم، شماره 6 سابق جهان در بخش دوبل و شماره 17 سابق جهان در بخش انفرادی، دارنده 24 عنوان قهرمانی در بخش دوبل و 6 عنوان در بخش انفرادی، قهرمان مسابقات دیویس کاپ با تیم فرانسه در 2005 و همچنین مربی تنیس و کارشناس در تلویزیونهای فرانسه و ITV بریتانیا میروند.
همانطور که در برنامه مسابقات مشاهده میفرمایید، این مسابقه دیدار چهارم استادیوم «مارگارت کورت/Margaret Court Arena» خواهد بود. زمان آغاز آن بستگی به زمان اتمام دیدارهای پیشین این استادیوم دارد و به صورت اینترنتی (StreamHunter لینک نخست در انتهای پست شماره 3) قابل تماشا خواهد بود.
پس از این دیدار، آقای «منصور بهرامی» این بار، برای حضور در یک دیدار نمایشی باز هم به میدان خواهند رفت و در این نوبت با همراهی آقای «گوران ایوانیسویچ/Goran Ivanišević» تنیسباز شماره 2 پیشین جهان در بخش انفرادی از یوگوسلاوی/کروواسی، دارندهی دو مدال برنز المپیک 1992 بارسلونا در دو بخش دوبل و انفرادی، قهرمان مسابقات گرند اسلم ویمبلدون (انفرادی) و فینالیست دو دوره مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد فرانسه (دوبل)، دارنده 22 عنوان قهرمانی در بخش انفرادی و دارنده 9 عنوان قهرمانی در بخش دوبل و سه دوره حضور در دور نیمهپایانی مسابقات پایان فصل مسترز کاپ، به مصاف تیم متشکل از آقای «پت کش/Pat Cash»، مرد شماره چهار سابق جهان در بخش انفرادی از استرالیا و مرد شماره سه سابق در بخش دوبل، قهرمان انفرادی مسابقات گرند اسلم ویمبلدون و فینالیست دو دوره گرند اسلم آزاد استرالیا، دارنده 6 عنوان قهرمانی در بخش انفرادی و 12 عنوان قهرمانی در بخش دوبل مسابقات تنیس به همراه یارشان آقای «آنری لوکونت/Henri Leconte» نایب قهرمان بخش انفرادی مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس در سال 1988، شماره 6 سابق جهان در بخش دوبل و شماره 5 سابق جهان در بخش انفرادی، دارنده 10 عنوان قهرمانی در بخش دوبل و 9 عنوان در بخش انفرادی، قهرمان مسابقات دیویس کاپ با تیم فرانسه در 1991 و همچنین مربی تنیس و کارشناس در کانال Eurosport و دیگر تلویزیونهای فرانسوی میروند.
همانطور که در برنامه مسابقات ملاحظه میفرمایید، این مسابقه آخرین دیدار استادیوم «راد لیور/Rod Laver Arena» پس از برگزاری دیدار نیمهپایانی بخش انفرادی آقایان بین استن واورینکا و توماس بردیش آغاز میشود و به صورت اینترنتی (StreamHunter لینک نخست در انتهای پست شماره 3) قابل تماشا خواهد بود. احتمال پخش تلویزیونی این مسابقه از کانالهای رایگان AD Sport 2/HD نیز وجود دارد.
Australian Open 2014 — Schedule of Play
Day Eleven: Thursday, 23 January, 2014
Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST
i1. Men's Doubles — Semi-Finals
Eric Butorac (USA)/Raven Klaasen (RSA) vs. Daniel Nestor (CAN)/Nenad Zimonjic (SRB)[8]i
Not Before 6:00 AM IRST
i2. Women's Singles — Semi-Finals
Eugenie Bouchard (CAN)[30] vs. Na Li (CHN)[4]i
i3. Women's Singles — Semi-Finals
Dominika Cibulkova (SVK)[20] vs. Agnieszka Radwanska (POL)[5]i
Night Session — From 12:00 PM IRST
i1. Men's Singles — Semi-Finals
Tomas Berdych (CZE)[7] vs. Stanislas Wawrinka (SUI)[8]i
i2. Exhibition Doubles
Mansour Bahrami (IRN)/Goran Ivanisevic (CRO) vs. Pat Cash (AUS)/Henri Leconte (FRA)i
Margaret Court Arena — From 3:30 AM IRST
i1. Women's Legends' Doubles
Martina Hingis (SUI)/Martina Navratilova (USA) vs. Iva Majoli (CRO)/Barbara Schett (AUT)i
Not Before 5:00 AM IRST
i2. Men's Doubles — Semi-Finals
Lukasz Kubot (POL)/Robert Lindstedt (SWE)[14] vs. Michael LLODRA (FRA)/Nicolas Mahut (FRA)[13]i
i3. Mixed Doubles — Quarter-Finals
Sania Mirza (IND)/Horia Tecau (ROU)[6] vs. Julia Goerges (GER)/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK)i
i4. Legends' Doubles
Yannick Noah (FRA)/Fabrice Santoro (FRA) vs. Mansour Bahrami (IRN)/Cedric Pioline (FRA)i
i5. Mixed Doubles — Quarter-Finals
Kristina Mladenovic (FRA)/Daniel Nestor (CAN) vs. Daniela Hantuchova (SVK)/Leander Paes (IND)i
Show Court 3 — From 3:30 AM IRST
i1. Junior Boys' Singles — Quarter-Finals
Bradley Mousley (AUS) vs. Kamil Majchrzak (POL)[9]i
i2. Junior Girls' Singles — Quarter-Finals
Kimberly Birrell (AUS) vs. Anastasiya Komardina (RUS)[10]i
i3. Junior Boys' Singles — Quarter-Finals
Alexander Zverev (GER)[1] vs. Hyeon Chung (KOR)[11]i
i4. Junior Boys' Doubles — Semi-Finals
Pedro Martinez Portero (ESP)/Jaume Antoni Munar Clar (ESP) vs. Lucas Miedler (AUT)/Bradley Mousley (AUS)[5]i
Court 5 — From 3:30 AM IRST
i1. Quad Wheelchair Singles — Round 3
David Wagner (USA)[1] vs. Lucas Sithole (RSA)[2]i
i2. Men's Wheelchair Singles — Semi-Finals
Gustavo Fernandez (ARG) vs. T.B.D
i3. Women's Wheelchair Singles — Semi-Finals
Sabine Ellerbrock (GER)[1] vs. Jordanne Whiley (GBR)i
i4. Men's Wheelchair Doubles — Semi-Finals
Stephane Houdet (FRA)/Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Joachim Gerard (BEL)/Adam Kellerman (AUS)i
i5. Women's Wheelchair Doubles — Semi-Finals
Yui Kamiji (JPN)/Jordanne Whiley (GBR)[1] vs. Sabine Ellerbrock (GER)/Kgothatso Montjane (RSA)i
Court 6 — From 3:30 AM IRST
i1. Junior Girls' Singles — Quarter-Finals
Jelena Ostapenko (LAT)[6] vs. Elizaveta Kulichkova (RUS)[4]i
i2. Junior Boys' Singles — Quarter-Finals
Quentin Halys (FRA)[7] vs. Petros Chrysochos (CYP)i
i3. Junior Girls' Singles — Quarter-Finals
Olivia Hauger (USA) vs. Jana Fett (CRO)i
i4. Junior Boys' Doubles — Semi-Finals
T.B.D. vs. Quentin Halys (FRA)/Johan Sebastien Tatlot (FRA)[3]i
i5. Quad Wheelchair Doubles — Final
Andrew Lapthorne (GBR)/David Wagner (USA)[1] vs. Dylan Alcott (AUS)/Lucas Sithole (RSA)[2]i
Court 7 — From 3:30 AM IRST
i1. Quad Wheelchair Singles — Round 3
Dylan Alcott (AUS) vs. Andrew Lapthorne (GBR)i
i2. Men's Wheelchair Singles — Semi-Finals
T.B.D vs. Maikel Scheffers (NED)i
i3. Women's Wheelchair Singles — Semi-Finals
Jiske Griffioen (NED) vs. T.B.D
i4. Men's Wheelchair Doubles — Semi-Finals
Gustavo Fernandez (ARG)/Michael Jeremiasz (FRA) vs. Gordon Reid (GBR)/Maikel Scheffers (NED)[2]i
i5. Women's Wheelchair Doubles — Semi-Finals
Lucy Shuker (GBR)/Sharon Walraven (NED) vs. Marjolein Buis (NED)/Jiske Griffioen (NED)[2]i
|