نمایش پست تنها
قدیمی 06-05-2012, 11:52 PM   #21
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

استوسور و ارانی در بین 4 زن برتر رولند گاروس 2012

در مهمترین دیدار امروز کورت فیلیپ شاتریه میزبانِ قهرمان یو اس اپن، سمانتها استوسور و دومینیکا سیبولکووا بود.سیبولکووا در راه رسیدن به کوارتر به کار بزرگی دست زده است و موفق شده زن شماره یک و یکی از آماده ترین تنیسور های حال حاضر زنان، ویکتوریا آزارنکا را در دو ست متوالی در هم بکوبد.
بازی مردانه استوسور او را برای شکست دادن سیبولکووا به حرکت در اورد تا با یک بازی زیبا موفق شَوَد حریف خود را کنار بزند و به نیمه نهایی برسد. جایی که باید از سد شگفتی ساز تورنمنت ، سارا ارانی عبور کند.
کیک سرو و تاپ اسپین های وحشتناکه استوسور سید پانزدهم مسابقات،دومینیکا سیبولکووا را از پا در آورد. سمانتها موفق شد بازی را در دو ست و با نتایج 6-4 6-1 به سود خود به اتمام برساند. " او شبیه به مرد ها بازی می کند و این سخته که در مقابل یک مرد مبارزه کنی. " دومینیکا گفت. سارا ارانی در نیمه نهایی استوسور را فرا می خواند . کسی که با قد 1متر 64 سانتی خود نمایشی خیره کننده ای را در خاک بر پا کرده و با حذف بزرگان تمام نگاه ها را به سمت خود خیره کرده است. سمانتها امسال تمام تلاشش را می کند تا برای دومین سال به مسابقه نهایی رولند گاروس برسد. او در سال 2010 با حذف بزرگانی همچون سرنا ویلیامز به فینال رسید اما در دیدار نهایی مغلوب فرانچسکا شیاوونه شد. استوسور امسال تا مرحله نیمه نهایی هنوز به حریفان ستی را واگذار نکرده است.

اما دو شگفتیِ دیگر امسال در کورت سوزان لنگلن به دیدار هم رفتند تا فرد دوم راه یافته به نیمه نهایی مشخص شود. صاحب قدرتِ آلمانی و زن شماره 10 جهان ، آنجلیک کربر به مصاف استاد بازیای خاکی ، سارا ارانی رفت. کربر اگر چه ضربات سنگین تری را وارد زمین ارانی کرد اما مهارت ارانی در زمین های خاکی و ریترن های زیبای او آنجلیک را وادار به ارور دادن می کرد.
سارا ارانی شوق و اشتیاق ایتالیایی ها را برای تماشای رولند گاروس بالا برد . او در روز سه شنبه موفق شد با برتری 6-3 7-6 در مقابل کربر به نیمه نهایی پاریس برسد. بدین ترتیب ایتالیا برای سومین سال پیاپی یک نماینده در مرحله نیمه نهایی رولند گاروس دارد. در دو سال قبل فرانچسکا شیاوونه این مسیولیت را بدوش کشید و موفق شد یک بار هم به مقام قهرمانی برسد اما امسال نوبت به ارانی رسیده تا خود را نشان دهد. ارانی در بازی بعد به دیدار استوسوری می رود که هم وطنش در سال 2010 او را مغلوب کرده است. سارای 1 متر و 64 سانتی تا کنون موفق نشده بود بیشتر از راند 3 یک گرند اسلم پیش برود او سر انجام در استرالیای امسال موفق شد برای اولین بار به مرحله کوارتر برسد و در رولند گاروس هم طعم مسابقه دادن در نیمه نهایی را می چشد. تنیسور 25 ساله ایتالیایی امسال موفق به کسب 3 تورنمنت خاکی آکاپولکو، بارسلونا و بوداپست شده است و پس از شکست دادن قهرمان سال 2008 و 2009 رولند گاروس اکنون به نیمه نهایی بزرگترین تورنمنت خاکی رسیده است. " من تنیسور قدرتی نیستم و سعی می کنم از سرعتم بیشتر استفاده کنم. همچنین من از نیروز ذهنم در برابر تنیسور های قدرتی استفاده می کنم. " ارانی گفت. تنیسور ایتالیایی اکنون در وضعیتی رویایی قرار گرفته است. " من تمام زمستان را سخت تمرین کردم. اما راکتم را عوض کردم و با این راکت جدید اکنون من احساس بهتری در زمین دارم. " سارا گفت.
آخرین دیدار ارانی و استوسور حدودا 1 ماه قبل در تورنمنت خاکی رم بوده بوده است. جایی که استوسور موفق شد در دو ست ارانی را شکست بدهد. " بازی بسیار سختی در رم داشتم. او یک بازیکن فوق العاده قوی است و جز یکی از برترین بازیکنان تنیس زنان به حساب می آید اما من در این دیدار با تمام قدرت مبارزه می کنم تا ببینم که چه اتفاقی می افتد . " ارانی گفت.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: