نمایش پست تنها
قدیمی 06-07-2012, 03:07 AM   #25
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

مصاحبه شخصی با پترا کویتووا در خلال رولند گاروس

اولین بازیت توی تور زنان مثل اولین بوسه ات تو خاطرت هست؟

راستش نه ، چون اولین مسابقم رو یادم نیست (میخندد) . وقتی تو وسط دوران حرفه ایت هستی یه کم سخته که برگردی و به حافظه ات مراجعه کنی ؛ وقتی بازنشسته شدم شاید یادم بیاد ولی فعلا قهرمانی در ویمبلدون و قهرمانی در فد کاپ 2011 تو ذهنمه.

آیا همه بازیکنان چکی طرفدار مارتینا ناوراتیلووا (بازیکن چکی دارنده 18 گرند اسلام ) هستند؟

شاید (لبخند میزند ) نمیدونم بقیه دخترا چه فکری میکنند , ولی من همیشه آرزوی بازیش رو داشتم , آرزوی قهرمانیهاش و شخصیتش ؛ اون خیلی هوشمندانه تنیس بازی میکرد و خیلی شخص خوبی هستش.

با وجود 183 سانت قدت میتونستی دو تا ورزش محبوبت بسکتبال و والیبال رو انتخاب کنی ؛ آیا انتخاب تنیس تصمیم سختی بود؟

من 10 ساله که بودم تنیس رو انتخاب کردم ؛ یه بار تصمیمو گرفتم و بقیه رو کنار گزاشتم ؛ من بسکتبال رو توی دبیرستان بازی میکردم و در حد باشگاه و مسابقات نبود اگر چه توی مسابقات والیبال شرکت میکردم.

تو توی زمین به نظر خونسرد و آروم میای بعد از برد چه جوری جشن میگیری و شادی میکنی؟

خوب من دیوونه بازی در نمیارم ؛ چون از اون دسته آدمائی که با یک بهونه جشن و پارتی راه میندازن نیستم ؛زیاد مشروب نمیخورم ؛ عادت ندارم ؛ ترجیح میدم بعد از برد با خانوادم یا دوستام یا اعضای تیمم بریم بیرون شام بخوریم و حرف بزنیم.

پدرت و برادرت معلم هستند ؛ برادر دیگه ات هم که مهندسه ، ظاهرا تحصیل و درس توی خانوادت خیلی مهمه . تو از این قاعده پیروی کردی؟

پدرم اصرار کرد که دبیرستانمو تموم کنم و دیپلمم رو بگیرم ؛ دانش آموز خوبی بودم ، همیشه برام درس و تحصیل مهم بوده ، ولی فعلا تا وقتی توی تور بازی میکنم نمیتونم دانشگاه برم , بعد از بازنشستگی درسم رو ادامه میدم.

تعداد خیلی کمی از زنان تنیسور مثل تو سرویسشون قویه ؛ این به خاطر اینکه توی کودکی توی جمع پسران بزرگ شدی؟

اصلا (میخندد) ؛ خب قد بلند بودنم بی تاثیر نیست , من همیشه دوست دارم محکم به توپ ضربه بزنم ولی پیش از اون دوست دارم که توپم توی محل مورد نظر و زاویه مناسب فرود بیاد.

نفر چهارم رنکینک زنان برای تور کردن پسرها خوبه؟

من دوست پسر دارم و دیگه توی این بحرها نیستم ؛ با اون قبل از فصل 2011 آشنا شدم ؛ خب دیگه اینجوری بهتره (میخندد)

چه جوری پولداری توی جوونی رو مدیریت میکنی؟

پولهامو توی بانک میذارم ؛ زیاد خرج نمیکنم ؛ به اندازه کافی پول دارم ؛ خب راستشو بگم این چیزی نیست که نگران مدیریت کردنش باشم ؛ چندان بهش توجه نمیکنم.

اگه بخوای پولاتو خرج کنی و به کنسرت خواننده ای بری اون کیه؟

بدون شک
پینک
(خواننده زن آمریکائی)

میتونی آهنگ چکی بخونی؟

من طرفدار پروپاقرص خواننده های چکی هستم ؛ ولی به نفع شماست که نخونم (میخند ).
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: