نمایش پست تنها
قدیمی 07-07-2014, 06:36 PM   #524
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرنداسلم سال 2014 ؛ ویمبلدون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
کسی که تنها دلیل علاقش به رافا رو پس از طفره رفتن فراوان سرانجام این عنوان کرده:چون حال فدرر رو گرفته توقع بیشتر از این اگه ازش داشته باشی اشتباه بزرگیه.نه هوادار رافاس نه نواک خودش با زبون خودش گفت چون حال فدرر گرفتن.این یعنی اینکه فقط و تنها فقط از فدرر متنفره بی هیچ دلیل خاصی.

چرا باید بعد از اون پست من فقط شما موضع بگیری .دلیلش خیلی ساده هس چون فقط در مورد شما صدق میکرد.تازه من گفتم میشه راجر رو دوست نداشت اما تنفر بی دلیل غیر معقول قابل پذیرفتن نیس.اومدی میگی من گفتم هر کی راجر رو دوست نداشت؟

خودش وپست هاش که همواره از 4 تا کلمه فراتر نمیره رو باید منتقل کرد چت باکس! فقط داری یه سره رو نرو بچه ها قدم میزنی.مراقب باش به سرنوشت موریس مبتلا نشی یه وقت...

بالا بری پایین بیای اینجا اکثرا طرفدار راجرن .اصلا به این موضوع فکر کردی یه بار شده یه پست درست حسابی ومفید داده باشی؟برو چت باکس دس از سر ملت بردار.اسمتم نبردم فکر نکنی خبریه.فقط به همین اکتفا میکنم که سر الکس خوب کاری کرد با کفش زد تو سرت.نام کاربریتم برو تا شرایط مهیاس عوض کن.
مرتضي جان قربونت برم طفلك بكهام با خانمش كه ديروز طرفدار راجر بودن ، اينحوري بهش نگو
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول