نمایش پست تنها
قدیمی 09-26-2011, 03:14 PM   #10
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

من وارد این بحث نمی خوام بشم. ولی کسی که میگه الان سطح بازیکنا بالاس و 2003-2006 پایین بوده ، یا تنیس اون سال ها ر ندیده ، یا کاملا تعصبی نظر میده. با اون قدرت فدرر در اون سال ها ، بازیکنای الان ر ببری به اون موقع ، فدرر باز هم مقتدر خواهد بود . البته تو خاک اون موقع گرند نگرفت که بخوایم بحث کنیم. بقیه جاها شانسش از همه بیشتر بود. (نمیگم 100% همه ر می برد ، چون حرف بیخودیه. ممکن بود مثلا استرالیا ر نگیره تو یکی ازون سالها و البته ممکن بود تو 2005 بگیره!) البته من قبلا گفتم که اون موقع هم سطح بازیکنا خیلی بالا نبوده و با سطح الان در یک حد هست تقریبا. مثلا به اعتقاد من بازیکنای الان ر با همین توانایی ببری 2005 امریکا، آغاسی شانسش از همه شون بیشتره و با نواک برابره. این که اون موقع سطح تنیس پایین بوده و الان بالاس شوخیه و بسیار خنده داره به نظرم. دلیلشم بالا گفتم.

درسته جواب دوستمونو دادی ، ولی واقعا به این جمله ها معتقدی حاتم ؟ جواب غلط ر که با غلط نمیدن؟ (البته من کاری ندارم حرف دوستمون کلا غلطه یا درست.)

" درضمن اگه رافا هم سال 2003 ظهور میکرد و رقیبی نداشت الان حداقل 22 تا اسلم داشت و یا اگه رافا 2003 همزمان با راجر ظهور میکرد الان راجر شاید 9تا اسلم بیشتر نداشت. "

اگه واقعا معتقدی ، من بحثی ندارم اصلا و جوابم " " هست!
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: