نمایش پست تنها
قدیمی 04-14-2013, 08:32 PM   #336
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

نقل قول:
نوشته اصلی توسط arash_xone نمایش پست ها
سلام خانم حرفات معلوم نیست میگی 30 جلسه مربی داشتی نه راکت داری نه سبک بازیتو میدونی ! ببخشید یا اونی که گرفتی مربی نبوده اونم راکت نبوده یا... . من با مربی قبلیم ادمایی رو دیدیم تو 20 جلسه به سطحی رسیدن که با کسه دیگه بازی کنن . البته مربی نما تو انقلابشم دیدم که حتا بلد نیست یا نمیگه بازیکن چجوری راکتو تو دست بگیره یه مشت بچه مایه چتم پول میدن به این جور ادما . بهتره از حرفه ای های داخل باشگاهها راهنمایی بخوای . نسبت به قد و سایزه دستت یه راکت انتخاب کن من بابولات که خودم دارم . ویلسون هد و اینارو اگه مسئله پولش نیست بهت پیشنهاد میکنم. بهتره تو باشگاه از یکی یه مدلشو قرض کنی چن دقیقه بازی کنی خوشت اومد بری بخری .
سلام حق داريد ولي خوب مطمين باشيد من اگه قدرت داشتم كه مربيم را عوض كنم صد در صد همون جلسات اول اينكار را ميكردم. ( چون از امكانات شركتي استفاده ميكردم) خودمم تو فكر حريف تمريني در كنار آموزش بودم متاسفانه كسي را نميشناختم تنها كاري كه از دستم بر ميومد از همين مربي بهترين استفاده را بكنم فكر خريد راكت هم اوايل داشتم كه يه دفعه خيلي گرون شد و رو اين مربيه هم نميشد حساب باز كرد. خلاصه اين قصه سر دراز داره.
حالا مهم اينه كه زودتر يه مربي خوب بكمك شما دوستان پيدا كنم سبك بازيم را پيدا كنم راكت تهيه كنم و يه حريف تمريني بگيرم.
من جثه ام كوچيكه ، يه راكت بابولات پيدا كردم احتمالا اصل نباشه ٣٠٠ گرمه. نو هست. سرسنگين هم بود. ٣٠٠ تومن عكسش را هم گرفتم ولي نميتونم از روي گوشيم به اين پست ضميمه كنم. فكر كنم وزن كمتر بايد بگيرم؟
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول