نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2013, 07:10 AM   #333
amir k2
Member

آواتار amir k2

پستها: 94
سپاس: 123
در 26 پست 59 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
چون هنوز درخواست حريف تمريني نكردم. براي اينكار لازمه اش اينه كه اول يه راكت تهيه كنم. بديش اينه كه استيل بازيم نميدونم چطوريه براي همين يه مربي كه دندون گرد نباشه و با يكي دو جلسه بتونه بهم سبك بازيم را بگه ميخوام و بعدشم برم تو پروسه خريد راكت و حريف تمريني. من با اين سايت خيلي دير آشنا شدم. وگرنه زودتر ميفهميدم چه كنم. بهر حال ماهي را هر وقت از آب بگيري تازه اس.
یعنی راکت ندارید؟اون 30 جلسه رو هم مربیتون بهتون راکت میداد؟
ببین اول در مورد خرید راکت بهتره مقالات داخل سایت رو بخونی بعدش بری راکت تهیه کنی.چند تا مقاله توی قسمت گفت گو هست و چند تا هم توی قسمت مقالات و مطالب اموزشی هست.بخون چون در مورد انواع راکت و کلا بحث راکت توضیح دادند
مربی دندون گرد نمیدونم والا من خودم هم تهران نیستم راهنماییت کنم بچه های اینجا هم که همه تهرانی هستند رفتند توی خواب زمستونی انگار. ولی مربی با یکی 2 جلسه نمیتونه بهت یاد بده سبک و استیلت رو بگه باید باهاش تمرین کنی تا هم استیلت خوب بشه و هم سبک خوبی رو ازش یاد بگیری.تنیس هم قبلا گفتم مثلا با 40 یا 50 جلسه ادم یاد میگیره اما در حد چی؟توپ رو فقط از رو تور رد کنه و چند تا حرکت ساده دیگه.بهتره با مربی هم تمرین کرد به دلیل اینکه شما به توپ ضربه مینی توپ هم رد میشه اما باید جوری به توپ ضربه بزنی که سلامت خودت از بین نره مثلا بعضی ها جوری سرویس و فورهندمیزنند که راکت در ادامه حرکت میره تو صورتشون.
ماهی رو هر وقت از اب بگیری که تازست هیچ شکی نکن هیچ وقت هم دیر نیست.ورزش کردن خوبه حالا میخواد تفریحی باشه یا حرفه ای.در کل دنبالش برو
مربی رو هم از چند تا بچه های تهرانی سیات که انلاین میشند بپرس بعدش برو پیش مربی ببین کسی رو سراغ داره باهاش بری تمرین کنید یا نه ولی در کل حریف تمرینی و 100 درصد بگیر چون واقعا تازه میفهمی که تنیست چجوری هست
amir k2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما amir k2 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: