نمایش پست تنها
قدیمی 01-17-2017, 04:06 PM   #34
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : Re: آیا فدرر در حال سقوط است!؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
اووه، من این دو روز نیومدم اینجا و جماعت حاشیه دوست چقدر شلوغش کردن اینجا رو.
ممنون از سینای عزیز بابت پست هاش، بحث پروتکتد رنکینگ دو قسمت بود که یکیش همون چیزیه که سینا جان توضیح داد و یکی از کاربرها با اصرار زیاد می گفت که نمی دن بهش. منبع من برای این ادعام گرگ شارکو و سایت Sports Illustrated بود که هر دو معتبرن.
اما قسمت دومش بخشی بود که من اشتباه کردم و فکر می کردم میانگین رنک فدرر رو حساب می کنن و بهش سید بالاتری می دن توی گرند اسلم. من برخلاف بعضی از دوستان از اینکه بیام بگم اشتباه کردم هیچ ترسی ندارم. اما اون دوستانی که هی دو عنوان دو عنوان می کردن و بعد هم اصلاً به روی مبارکشون نیاوردن که اشتباه کردن حالا اومدن دارن به من گیر می دن. واقعاً خنده داره.
عجب ! هنوز میگی دو عنوان نبود!؟ دو تا جام را ندیدی!؟
چندماه قبل گفتم راج با قرعه افتضاح بخاطر رنکش میاد ملبورن گفتی نه! دیدی که شد.
حالا منتظر اوت شدن فضاحت آمیزش باش

خیلی جالبه که دقیقا همین امروز تو گروه تلگرام گفتی فقط بخاطر لجبازی و مخالفت با من مینویسی
این خیلی بده که بخوای بخاطر دشمنی و لجبازی با یک نفر دیگه به دیگران اطلاعات غلط بدی
بیشتر از این ازت انتظار داشتم!

آره امسال ملزر حسابي شاخ شده بود و مشخص بود كه توي آف سيزن حسابي تمرين كرده. من راستش نه بازي پارسال ورداسكو رو ديدم و نه بازي امسالش رو (سر كارم الان) ولي اين رو گفتم كه با تو مخالفت كرده باشم.

ویرایش توسط مسعود 289 : 01-17-2017 در ساعت 04:33 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول