نمایش پست تنها
قدیمی 06-15-2014, 04:46 AM   #8
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP 250 تورنمنت هاله 2014 آلمان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط daneal نمایش پست ها
سلام پاور عزیز
الان فدرر با نیشیکوری بازی داره،تمام اون کانال های سوییسی که گفتین دارن توردوفرانس نشون میدن،دبی اسپرت ها هم پخش نمی کنن،
متاسفانه من در کانال های سوپرتنیس و دیجی اسپرت در نه شرقی هم پارازیت دارم
شما میگین من الان باید چیکار کنم !!!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

درود بر شما

کانال‌های سوییس گویا امسال پخش زنده‌ی حداقل «فینال» رو در برنامه دارند ولی بر خلاف امسال همیشه از نیمه‌پایانی این تورنمنت رو پخش می‌کردند.

این تورنمنت به طور کامل و از روز نخست، از پنج کانال زیر پخش می‌شده:

Super Tennis HD
DIGI Sport 1
Sport 1 HD Israel
Sport 1 Israel
Eurosport Deutschland

این بدشانسی ما ایرانیان‌ـه که سیگنال سوپر تنیس در منطقه‌ی ما ضعیفه وگرنه در طول سال بسیاری از تورنمنت‌ها رو به صورت رایگان پوشش می‌کنه. اگر برای دریافت سوپر تنیس و دیجی اسپورت با مشکل ضعیفی سیگنال مواجه هستید، مسیر 4 درجه غربی را که Sport 1 HD Israel و نسخه معمولی آن را دارد را دریافت کنید. سیگنال این جهت بسیار قوی است و تمام کانال‌های واقع در Beam خاورمیانه آن در سرتاسر ایران قابل دریافت هستند.

راستی کانال یورواسپورت آلمان در 9 درجه شرقی هم با تاخیر نیمه نهایی و فینال رو طبق برنامه از ساعت 11:30 یک‌شنبه شب قراره پخش کنه.

با اینترنت هم که به صورت رایگان از سایت StreamHunter می‌شه بازی‌ها رو مجانی تماشا کرد (لینک در انتهای پست سوم همین تاپیک). من قبلاً چک کردم. از سه کانال مختلف پخش اینترنتی این تورنمنت در طول هفته انجام شده: سوپر تنیس (گزارش ایتالیایی)، بریتیش یورواسپورت (گزارش انگلیسی) و یورواسپورت آلمان (گزارش آلمانی)

لطفاً پاسخ بعدی را نیز مطالعه بفرمایید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: