نمایش پست تنها
قدیمی 12-30-2012, 10:56 PM   #21
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط soroush djokovic نمایش پست ها
و این هم آخرین کامنت من در این سایت. دیگه کامنت نمیزارم. مثله اینکه اینجا جای خوبی برای کسانی که طرفدار رافا و راجر نیستن نیست.
دوست عزیز از چی خجالت بکشم؟؟؟ مگه به رافا توهین کردم؟؟؟؟
واقعا فکر نمیکردم که شما بهراد جان بخوی اینطور از روی تعصب صحبت کنی.
به هر حال موفق باشی.
یه چند ماهی بود که پست ندادم فکر کنم از بعد یو اس اوپن
دوست عزیز اینجا خیلیم جای خوبی برای طرفداران غیر از رافا و راجر هست شما خودتو برای کل حساب نکن.ما که مشکلی نداریم و از این سایت و دوستی با کاربرای فهیمش لذت میبریم.متاسفانه بعد از اوج گیری نواک در سال 2011 بعضی از طرفداران نواک که خب اکثرا همون موقعها یعنی بعد از اوج گیریش و نه قبل از آن طرفدار نواک شدند به گمان خودشون نواکو بالاترین درجه تنیس میبینند و دیگه رافا و راجر و ...رو خیلی بالا نمی بینند.توی این یک سال و اندی که من عضو این سایت بودم چند نفر از این حیث پیدا شدند که با اعصاب کاربرای سایت بدین شکل بازی کردند و در هر تاپیکی یه دعوا راه انداختند از جمله آقا حسام و این باور برای عده ای به وجود اومده که همه اونها همینجورند که خب درست نیست و ما دوستان نواکی زیادی داریم که رابطه خوبی با اونها داریم.شما هم از بدو ورود یه سری بگو مگو ها داشتیند که خب از ذهن دوستان پاک نشده ولی من میدونم که شما اصلا جزو اون دسته از دوستان نیستید و هیچ منظور بدی از اون پست نداشتنید و بیشتر پستتون جنبه مضاح و کل کل های ساده رو داشت اما خب خوش موقع نبود و مزاج دوستان خوش نیومد.من از شما خواهش میکنم با کمی خویشتن داری به فعالیتهای مفیدتون در سایت ادامه بدید و به بهبود سایت کمک کنید
آخی یه مدت بود حرف نزده بودم سرتونو درد آوردم شرمنده

ویرایش توسط sahand : 12-30-2012 در ساعت 11:02 PM
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: