نمایش پست تنها
قدیمی 10-23-2013, 01:30 PM   #5
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
خیلی برام جالب بود که مربی آنجلیک کربر بنیامین ابراهیم زاده تنیسور ایرانی الاصل آلمانی تبار هستش .... اول تعجب کردم اما بعد از یه سرچ کوتاه متوجه این موضوع شدم ..... او در حال حاضر علاوه بر آنجلیک کربر مربی سدریک مارسل اشتبه دیگر تنیسور آلمانی میباشد ..... او همچنین از سابقه ی مربیگری تیم دیویس کاپ ایران در سال 2008 نیز برخوردار است ....

http://en.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Ebrahimzadeh

این مطلب ویکی پدیا اشتباهه. یعنی آپدیت نیس.ابراهیم زاده در سال 2011 و اوایل 2012 مربی

سدریک مارسل اشتیبه بوده.بعد از هم جدا شدن که با جدا شدن ابراهیم زاده، سدریک هم

در رده بندی سقوط آزاد کرد. با ابراهیم زاده به رنک 71 هم رسید اما الان 166 هست.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
من خوشحالم که اول از همه وزنیاکی با همه ی تلاشی که این آخر فصلی کرد به این تور استانبول نرسید. الان مطمئناً نشسته و داره حسرت می خوره.
دیروز هم که کوویتوا اون رادونشکا رو تنبیه کرد و توی دو ست قضیه رو خلاص کرد. سرنا هم به نظر میاد حریف مهمش فقط آزارنکا باشه و بس، ولی جدای همه ی این حرفا، جای بانوی دو عالم، شاراپووا در این جمع خیلی خالیه. امیدوارم که زودتر خوب بشه و برگرده.
هیتری کرولاینو موافقم باهات مهدی جان.

ولی اختلافمون شد 2 تا بانوی عالم برای من سریناست. دو عالم برام تعریف نشده است.

ویرایش توسط delpotro : 10-23-2013 در ساعت 01:37 PM
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: