نمایش پست تنها
قدیمی 10-29-2010, 11:19 PM   #26
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
مجتبی جان یه سوال از شما میپرسم ، مرد و مردونه و انصافا راستش رو به من بگو ، شما چندتا بازی تنیس در سالهای 2003-2006 دیدی که همچین حرفی میزنی ؟
همون دیوید نلبندیان در سال 2005 سطح بازیش فوق العاده بالا بود و در فصل Hard/Indoor همرو دیوونه کرده بود. شما بازیهای استرالیا ی 2005 رو دیدی ؟ بازی مارات سافین رو دیدی تو اون تورنمنت یا فقط چون بازیهای 29 سال به بالاش رو دیدی احساس میکنی که سطح بازیش همیشه همین جوری بوده ؟توی خاک هم که رافا بودش و فوق العاده بود . یه هاردکورت میمونه که اونم فدرر توی سال 2007-2010 هم اونقدر روی هادر در گرنداسلم ها خوب کارکرده که نشون بده به بود و نبود رقیب سخت ربطی نداره اون افتخاراتش .
البته این صحبتهای ما آخرش نتیجه ای نداره ، نه شما قانع میشی و نه من و هر دومون از روی تعصب حرف میزنی م. ولی چه کنم که نمیشه جواب نداد
هیچی افشین جان! حق با توئه ممکنه من اشتباه برداشت کرده باشم!
ولی ببین من یه تعداد اسم میگم از بازیکنای تاپ کنونی ، شما هم متناظرشو از اون سال ها اگه زحمتی نیست بگو
نوواک جوکویچ
اندی موری
خوان مارتین دلپاترو
نیکلای کچلنکو
رابین سودرلینگ
جو سونگا
تا حدودی توماس بردیچ
داوود فرر
داوود نلبندیان
و ...
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: