نمایش پست تنها
قدیمی 04-06-2011, 10:47 AM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

در تاریخ آمار من به دو مورد خیلی عجیب برخوردم که رکورد محسوب میشن:

Adriano Panatta در مسابقات رم 1976، یازده مچ پوینت در مقابل Kim Warwick سیو کرده و بازی رو هم در نهایت برده.

Wilmer Allison در Davis Cup سال 1930، هجده تا مچ پوینت در برابر Giorgio De Stefani سیو کرده اما بازی رو نهایتاً باخته!

در مسابقات دوبل که من به صورت مکتوب چیزی به چشمم نخورد که رکورد باشه اما دو سال پیش یادم هست که تیم Nestor و Zimonjic در فینال سال 2009 مسترز 1000 سینسیناتی، که من از طریق Live Score داشتم پیگیریش می کردم، 9 تا مچ پوینت در برابر باب و مایک برایان سیو کردند و با نتیجه 36 76(2) [15-13] در سوپر تای بریک، برنده بازی شدند. اینو دیگه قشنگ خودم یادم هست.

اما در بازی های انفرادی افراد زیادی هستند که در حد 9 یا 10 تا سیو کرده اند مثل سرینا ویلیامز یا ویرا زووناروا ... اما اون دو تایی که اول نوشتم فکر کنم واقعا رکورد محسوب میشن.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: