نمایش پست تنها
قدیمی 06-19-2015, 11:19 AM   #15
miladroozbeh
Senior Member

آواتار miladroozbeh

پستها: 137
سپاس: 228
در 43 پست 117 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael nadal- Maria sharapova
پیش فرض پاسخ : مهم:شرکت یا شرکت نکردن در مسابقات آدینه،جایزه بزرگ،مناطق

ببینید.اگه بخواهی بگی چرا اونا میتونن پیشرفت کنن و توی ایران کسی پیشرفت نمیکنه.جوابش اینه:
1.هر بازیکن حرفه یی خارجی که توی 10 تای اول جهان هستش.یکیش رو واسه من مثال بزن که میشینه پشت بار و همینجور داره مشروب میخوره!!!!؟در صورتی که توی ایران بازیکن های تنیسمون مشروب خوردنشونم مثل آدمی زاد نیس.
2.یه بازیکن خارجی مثال بزن که دم دقیقه داره سیگار پشت سیگار روشن میکنه؟؟؟؟؟در صورتی که توی یه مسابقه مهم توی ایران من دیدم آقای ایکس بعد از ناهارش توی محیط ورزشی داره سیگار میکشه.
3.یه بازیکن خارجی رو بگو که هر شب ولو شده توی پارتی ها؟؟؟در صورتی که تنیسور های ما هر شب اینجا و اونجا هستن و تا صبح بیدارن.صبح هم میرن تمرین و مسابقه.
4.چند تا تنیسور توی ایران دارن تمرین فیتنس برای تقویت عضلات استفاده میکنن نه اینکه بادی بیلدینگ باشه هیکل بیاره با اپل عکس بگیره بذاره انستا.
5.بازیکن های تنیس توی ایران وقتی یه برد میارن انگار از فیل افتادن.یجوری راه میره انگار ملکه الی زابت شده.
6.بحث روانی توی تنیس میگه اگه داری پشت سر هم ارور میدی بهتره یه فریاد بلند بزنی تا خودتو خالی کنی و یجورایی رفرش بشی و نه اینکه سکوت کنی و پوینت بعدی هم خراب کنی و یا نه اینکه راکتتو بزنی زمین و به همه چیز فهش بدی.که البته ایرانیا چیزی رو که خیلی خوب از خارجی ها یاد گرفتن راکت شکوندنه.که بعد تو ی جمع بیان تعریف کنن بگن دیدی فلانی راکتاشو شکوند بابا دمش گرم!!!!!!!!!!!
7.توی ایران کسی هست به غیر از تنیس بازی کردن و تمرین تنیس.بره استقامتشو بیاره بالا با دویدن فقط و فقط بدوهه.
8.حالا فرض کن یک نفر تنیسور ایرانی همه کارهای خوبی رو که گفتم انجام داد و کارهای بدشو انجام نداد.خب حالا باید بگیم این چرا جز 10 نفر اول دنیا نیس؟خب معلومه که نباید باشه.سالی چند تا مسابقه میره؟فرض کن همه مسابقات توی ایران رو رفت.پس فقط میتونه از ایرانیا ببره و بازیکن های خارجی که هم سطح ایران باشن.سالی چند بار فرستاده میشه با بازیکن های خارجی توپ بزنه یا اردو داشته باشه یا مسابقه بدن؟در صورتی که نادال رو ببین یا هر کس دیگه یی داره همه جای دنیا رو میگرده و مسابقه میده من فکر میکنم مدت زمانی که توی هواپیماست روی زمین نیس. بعد از این مسابقه 1 هفته بعد مسابقه بعدی شروع میشه.

9.کدوم بازیکن خارجی رو میشناسی که بیاد توی زمین و حال و حوصله تمرین نداشته باشه و قرتی بازی در بیاره واسه خود نمایی؟
مسیله مهم تر:::::::نادال به غیر از تنیس کاره دیگه یی هم انجام میده ایا؟مثلا فروشگاه تنیس داره؟بعد میره اونجا پشت دخل؟یا مثلا بوتیک داره؟اونجا داره پول در میاره؟نادال اگه اشتباه نکنم 25% سهام ریال مادرید رو داره.خب به این میگن کار کردن؟داره چ کاری میکنه؟در صورتی که توی ایران یارو داره یجا کار میکنه که با پولش بتونه بره مسابقات تنیس. وگرنه اگه تنیس ما مثل فوتبال حرفه یی بود که فقط تنیس بازی کنی و ازش پول دربیاری مطمین باش هم تمرینات منظرم تر میشد و هم وقت بیشتری واسه بنسازی و فیتنس وجود داشت.

یا یه دسته دیگه هم اینقدر پولدار هستن که از تنیس فقط اینو یاد گرفتن که برن شورت و لباس فدرر و نادال رو ست کنن؟؟!!!!!من نمیدونم اخه وقتی لباس فدرر رو میگیری سرویس هات مثل فدرر میشه؟البته من نمیگم کسی نباید لباس فدرر رو بگیره در صورتی که خودم همین الانش چند ساله از کفش نادال فقط استفاده میکنم. منظورم اینه که غرق نشن در مد و فشن اگه دارن حرفه یی تنیس بازی میکنن.
در کل کسی که میخواد تنیس یا هر ورزش دیگه یی رو حرفه یی شروع کنه حداقل باید مثل حرفه یی ها باشه.از صبح صبحانه تکمیل خوردنشون بگیر تا وقتی که تمرینشون تموم میشه و حمام اب سرد زود خوابیدن.کارای دیگه مثل مهمونی و خوردن هر چیزی هم سر جای خودش و به موقع باشه.
یسوال دیگه دارم.الان جوکوویچ مرد شماره 1 جهان تنیس هستش.چرا ایسنر آمریکایی جای اون نیست الان؟
مگه جوکو حرفه یی زندگی نمیکنه پس مطمین باش ایسنر هم حرفه یی زندگی میکنه.
پس اگه حرفه یی بودن رو هم رعایت کنیم دلیل نمیشه ما جز 10 تای اول جهان هستیم.بلکه کاری رو که درست بوده انجام دادیم.
ببخشید زیاد حرف زدم.
miladroozbeh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما miladroozbeh به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: