نمایش پست تنها
قدیمی 10-02-2010, 08:57 PM   #9
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,
Question

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
آخه دوست من شما خیلی جریان رو ساده تصور می کنی، اون قسمت که گفتی نادال راحت شکست میخوره شاید مال موقعی باشه که رافا همچنان تو زمین خاکی خوب بازی میکرد ولی الان بازیش بکلی پیشرفت کرده!! اینطور نیست که رافا واسته و فدرر حرف موراتوغلو رو گوش بده و اونوقت یه Triple Bagel به رافا هدیه بده و رافا رو براحتی شکست بده

من گفتم دلایل کافی نیست چون همه چیز روی تور امدن و ایس زدن و حمله به سرو دوم و اعتماد بنفس و اینا نیست، از نظر تاکتیکی رافا نقاط ضعف راجر رو بلده حالا راجر 100 درصد هم معتمد بنفس باشه و همش حمله کنه و اینها باز اینطور نیست که رافا بترسه ازش در واقع وقتی از کسی نترسی میتونی شکستش بدی میخواد راجر فدرر باشه میخواد یه تنیسور دیگه باشه، بلائی که از سال 2004 (درست از شروع سلطه ی فدرر) تا سالها سر رادیک و هیوئیت و آغاسی و ..... آمد و دیدیم که چند بار به راجر باختن!! رادیک خیلی مواقع می گفت من دفعه ی بعد میدونم چطور با راجر بازی کنم ولی هر دفعه همون طور بود چرا؟ چون ازش میترسید. اینطور نیست که رادیک اعتماد بنفس نداشت یا سرو بدی داشت یا روی تور نمیومد و ... فدرر هم میدونست چطور با رادیک بازی کنه درست عین رافا!!
یعنی شما می گید راجر از رافا می ترسه؟؟؟؟
هر کی بترسه اینو بدون کوروش جان راجر از هیچ کس نمی ترسه
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: