نمایش پست تنها
قدیمی 01-30-2015, 12:43 AM   #215
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
عرض کردم
ادعای کارشناسی ندارم نظر شخصی خودم را می نویسم و احتمالا از 95 درصد کاربران اینجا کمتر تنیس را میفهمم! راضی شدید!؟
فقط حیف شد که ادیت من 5 دقیقه قبل از پست شماست وگرنه دیگه خیلی خوب میشد!
به هرحال خوشحالم این مچگیری و ذوق زدگی شما باعث شد بالاخره بعد از باخت راجر زیارتتون کنیم کم کم داشتم نگران دوستداران راجر میشدم که بعد از باخت دور سوم خیلی هماهنگ روزه سکوت گرفتند و فقط بعد از باخت نادال تحرک کمی درشون دیده شد و قسم میخورم الان همه امیدشون به اینه که فردا نواک پرچم سوئیس را پایین نیاره تا اینجا را دوباره شلوغ کنند. البته امید بعدیشون هم اندیه!

این شکلکهای غصه و ناراحتی
را هم کاش وقتی فضای سایت آلوده به هتاکی و فحاشی میشد به نمایش میگذاشتید
به نظرم رعایت اخلاقیات شان سایت را بیشترحفظ میکنه تا سوتی احتمالی یک تازه کار

اگه شکلک ها ناراحتتون کرد عذر میخوام . میخواستم حس درونیمو بهتر منتقل کنم .
عزیز دل برادر گفتن اینکه سطح مورسمو و لندل با هم تفاوت نداشت که دیگه نظر شخصی نیست . باور کن از صدتا فحش بدتره.
من اصولاً از مچ گیری و ... خوشم نمیاد . همچین منظوری هم نداشتم ولی شما یجوری میگین ذوق زدگی که آدم فکر میکنه از برد گیلبرت مچ گیری کرده. در ضمن سکوت کردن خیلی بهتر از وراجی هست .

بقول شما داریم بحث میکنیم ناراحتی نداره که. من هم ادعای کارشناسی نمیکنم اگر هم نظری بدم معمولاً پشتوانه و مرجعی براش دارم.ولی فکر نمیکنین این جمله شما "بنظرم عملکرد 2014 فدرر شعله کشیدن قبل از خاموشی بود با مجموعه ای از خوش شانسیها و انگیزه بالا سعی خودش را کرد ولی باز نتوانست" بیشتر از یک نظر کاربر(بقول خودتون تازه کار) هست .فکر نمیکنین همچین ادعایی برای یک تازه کار که نمیدونه ایوان لندل تو چه دوره ای و تو چه سطحی تنیس بازی میکرد ، خیلی سنگینه؟
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: