نمایش پست تنها
قدیمی 01-19-2016, 02:32 PM   #18
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر؛ تحلیل و گفتگو پیرامون اولین گرنداسلم سال، آزاد استرالیا (Australian Open) 2016)

واقعا حیف شد
حذف شدن نادال باعث تاسف من شد
عمیقا برای دوستانی مثل پیمان پاور محمد بهراد و سایر رافایی های عزیز ناراحت شدم
گفته بودم ورداسکو حریف سختیه برای دور اول و امروز واقعا هم روزش بود
اما زندگی و تورنمنت ادامه داره
امروز شاهد یک بازی هم بودیم که کمتر مورد توجه قرار گرفت
جک ساک با رنک 22 در مقابل هموطن 18 ساله و گمنامش تیلور
اول نگاهی میندازیم به پست رضا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
درود

با توجه به سابقه نسبتا خوبم در judging player potential در این تاپیک بازیکنانی رو که

دارای پتانسیل بالایی برای درخشش در میادین تنیس هستند رو معرفی میکنم.

در فصل 2012 مارتین کلیژان اسلواک رو معرفی کردم که در پایان فصل جایزه بازیکن تازه وارد ATP رو برد.

در فصل 2013 پابلو کارنو بوستای اسپانیایی دیگر بازیکن کشف شده توسط من بود که جایزه بیشترین پیشرفت سال رو از آن خود کرد.

و در فصل 2015 هیون چونگ کره ای که در فصل رو با رده 173 آغاز کرده بود ، با رسیدن به رده 51 جایزه بیشترین پیشرفت سال رو برد.

به بازی کارنو بوستا و چونگ زمانی علاقه مند شدم که خارج از تاپ 500 قرار داشتند.

در تعطیلات پیش فصل تنیس در این تاپیک چند استعدادی رو که گمان میکنم در فصل پیش رو بدرخشند رو از نظر خواهیم گذروند.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
1- Taylor Fritz

تیلور هری فریتز تنیسور هجده ساله آمریکایی امید اول من و گزینه شماره یک هست برای cheering در فصل آینده

هم اکنون در رده 177 رده بندی ATP ایستاده.

نفر اول دنیا در رده سنی جونیور بوده. در سال 2015 قهرمان یو اس اوپن و نایب قهرمان فرنچ اوپن شده در قسمت جونیور.

و تونسته قبل از هجده سالگی دو مقام قهرمانی در مسابقات چلنجر به دست بیاره.

فقط هشت نفر در تاریخ تنیس تونستن این کارو بکنند که نواک و نادال و دلپوترو و بردیخ ، گسکه و تومیک آن جمله اند.

وقتی بهش وایلدکارت داده شد برای شرکت در کوالیفیکیشن مسابقات یو اس اوپن در همون مرحله کوالیفیکیشن اوت شد.

بعد از بازی گفت سال دیگه تا قبل از یو اس اوپن رنکم زیر صد هست و نیازی به وایلد کارت و شرکت در کوالیفیکیشن ندارم.

در دو مسابقه چلنجری که قهرمان شد با 51 بریک پوینت مواجه شد که 47 تاشونو Save کرد. جوکوویچ وار.

تیلور امیدواره که روزی کریستیانو رونالدو در باکسش بشینه و مسابقشو در فینال گرند اسلم تماشا کنه.

به امید آن روز

تیلور سه بازی را در کوالیفیکیشن استرالیا برد و به جدول اصلی رسید
امروز ست اول را باخت
ست دوم را برد و ست سوم ساک را بیگل کرد!
و بعد در ادامه دچار مصدومیت کوچکی شد و دو ست بعدی را باخت
کلا عالی بازی کرد و نوید تولد یک پدیده جدید را داد
مرسی رضا دلپوترو برای معرفی تیلور و ...
جات خالیه هر جا که هستی خوش و سلامت و پر سود باشی
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: