نمایش پست تنها
قدیمی 08-08-2014, 10:15 AM   #42
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hooman3x نمایش پست ها
دوستان من به عنوان یک هوادار راجر میگم تو این سایت تعداد زیاد فدرری ها باعث شده طرفدارای جوکوویچ خیلی نتونن تو بحث ها شرکت کنن.
این که تو پستهای زیادی به تنیسور محبوب آدم توهین بشه خب طبیعیه واکنش نشون بده.
از حق نگذریم نواک سهم زیادی تو جذابیت تنیس داره.خود من بازی راجر با نواک برام جذاب ترین بازیه.
اون وقت شما مقایسه نواک با راجر رو به سخره میگیرید؟
در اینکه اخلاق راجر نه تنها در تنیس بلکه تمام ورزش ها خاص و مثال زدنیه شکی نیست ولی از هوادارش انتظار این همه توهین به رقیب نمیره.
کاش هوادارای نواک نادال و راجر بتونن نظرات ملایم تری در مورد تورنومنت ها بدن نه تخریب بازیکن حذف شده.
اینجوری شاید نفرت به وجود بیاد
دوست بسیار عزیزم من فکر نمی کنم بیان اینکه مدیکال تایم اوت تقلبی کار زشتیه یا اینکه داد و بیداد کردن سر داور در تضاد با ارزش های تنیس هست، توهین قلمداد بشه...دست کم من که تو بحث های اخیر به بهانه ی بازی با مونفیلس فقط مورد اول ( داد و بیداد کردن سر داور) رو مورد نقد قرار دادم و در ادامه هم با یکی از دوستان در مورد فلسفه ی مدیکال تایم اوت بحثی پیش اومد که در مورد اون هم توضیح دادم...الان من نمی دونم توضیح دادن در مورد ارزش ورزش تنیس در طول تاریخ کجاش توهین قلمداد می شه...

در مورد مقایسه نواک با راجر هم شما دچار سوء تفاهم شدید...یکی از دوستان اومد در جواب بحث های مفصل ما دو جمله گفت که شات آپ بعضی ها هنوز تو ذهن مونده بنده این قیاس رو مورد نقد قرار دادم و گفتم نواک و فدرر در این مسائل با هم قابل قیاس نیستن...و گرنه در بسیاری از ابعاد فنی رشته ی تنیس این 2 بازیکن قابل قیاس با یکدیگر خواهند بود و کسی منکر ارزش های فنی نواک نیست همین طور که خود بنده بارها در همین سایت در ستایش عملکرد فنی نواک مطلب نوشتم...با تشکر از شما...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: