نمایش پست تنها
قدیمی 08-08-2014, 09:48 AM   #41
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

من هم اول از همه تولد راجر رو تبریک می گم. پیروزی ارزشمندی در برابر چیلیچ به دست آورد و همین باعث می شه که تولد 33 سالگیش رو با شادی بیشتری برگزار کنه.

اندی ماری توی این تورنمنت تا حالا فقط یه بازی با نیک کریوس بازی کرده و شاید همین باعث بشه که در برابر سونگا آمادگیش کمتر باشه. ولی به هر حال بازی دیدنی ای خواهد بود.

استن هم امسال بعد از اوپن استرالیا اونقدر باخته که دیگه باختش آدم رو شگفت زده نکنه. همه ی بازی های دیروز به ست سوم کشیده شدن، غیر از بازی استن و نواک که در همون دو ست تکلیفشون یه سره شد.

در مورد نواک و بازیش و رفتارهای خوب یا بدش هم قبلاً زیاد بحث کردیم، من هم سعی می کنم که بدون تکرار اون بحث ها به چندتا نکته اشاره کنم.

1. دوستان طرفدارا نواک شات آپ گفتن فدرر رو بهش اشاره می کنن و اون رو چماق کردن اما هیچ حرفی از اینکه نواک در بازی با دیمیتروف در مادرید 2013 به تماشاچیا گفت بیاین .... من رو بخورین اشاره نمی کنن. شما خودتون قضاوت کنین که کدومش بی ادبانه تره.

2. خود من هم مخالف اینم که جو این فوروم یا هر جای دیگه به گونه ای باشه که افرادی که در اقلیت هستن جرات کمتری برای ابراز نظراتشون داشته باشن. اما متاسفانه یه مساله ای که خود من شخصاً اینجا زیاد دیدم اینه که وقتی نواک می بازه، اون دوستان در کمال کم لطفی می گن نواک آماده نبود و مصدومیت داشت و نواک همیشگی نبود و حاضر نیستن قبول کنن که بازیکن محبوبشون با وجود تمام تلاشش نتونست از پس حریفش بربیاد.

3. نواک بازیکن خیلی خوبیه و الان هم در دوران اوجشه، اما عبارت نواک همیشگی و عباراتی از این قبیل واسه ی من بی معنی ان، چون بازیکن های خیلی خوب اگه همیشه بتونن بهترین بازیشون رو ارائه بدن برنده می شن، ولی نکته ی مهم اینه که چقدر این بازیکن ها می تونن ثبات داشته باشن و همیشه در یه سطح عالی بازی کنن. بازیکنی که نتونه خودشو در اون سطح نگه داره نمی تونه ادعای بهترین بودن رو داشته باشه. علاوه بر همه ی اینا نواک از اردیبهشت پارسال تا حالا توی 6 تا گرند اسلم بازی کرده که فقط تونسته توی یکیش قهرمان بشه. اگه نواک همیشگی اینه که توی اوجش از هر 6 تا گرند اسلم یکیو قهرمان می شه، نباید هم توقع داشت که توی همه ی تورنمنت های دیگه هم نتایج خیره کننده ای بگیره. اگر هم منظور دوستان از نواک همیشگی نواک سال 2011 باشه که باید گفت که اون نواک خیلی وقته که به خاطره ها پیوسته.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: