نمایش پست تنها
قدیمی 02-15-2012, 01:10 AM   #2
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

حذف لیسیکی و هانتوچووا در روز دوم

در اولین بازی روز دوم مسابقات سابینه لیزیکی سید نهم مسابقات به مصاف هم کشوری خود، آنجلیک کربر رفت.
سابینه در ست اول ابتدا بریک شد و از حریف خود عقب افتاد اما در ادامه موفق شد گیم های از دست داده را جبران کند و ست اول را به سختی با نتیجه 6-4 به سود خود به اتمام برساند. در اوایل ست دوم آنجلیک کربر از ناحیه شکم دچار مصدومیت شد و مجبور به گرفتن مدیکال تایم اوت شد. پس از وقفه ای چند دقیقه کربر به مسابقه بازگشت. او با مصدومیت موفق شد در ست دوم هم وطن خود را با نتیجه 6-4 شکست دهد.
در ست سوم لیسیکی کمی از نظر روحی با مشکل مواجه شد و این ست را به راختی با نتیجه 6-1 به کربر واگذار کرد. بدین ترتیب آنجلیک کربر که در چند روز قبل قهرمان تورنمنت پاریس هم شده بود، به دور دوم صعود کرد.
آنجلیک پس از بازی گفت : " این یک بازی خیلی سخت برایم بود . نه بخاطر اینکه او یک بازیکن بزرگ است بلکه بخاطر اینکه او یکی از دوستان صمیمی من است .ما همیشه با هم سفر می کنیم و در اکثر اوقات در یک هتل هستیم. من واقعا خوب بازی می کنم. اما این یک تورنمنت بزرگ هست که ستارگان زیادی در اون حضور دارند با این حال من تمام تلاشم را می کنم که بهترین باشم. "
لیسیکی پس از بازی گفت : " من امروز در کل خوب بازی نکردم. من در هفته پیش مریض بودم و در حال ریکاوری بودم بنابراین امروز ارور های زیادی داشتم و خیلی بد بازی کردم."
کربر در بازی بعدی خود باید به مصاف پیرونکووا از بلغارستان برود.

در بازی دوم امروز در زمین اصلی، سید پانزدهم،دانیلا هانتوچووا از اسلواکی به مصاف سیمونا هالپ از رومانی رفت.
هانتوچووا که در هفته قبل قهرمان تورنمنت پاتایا شده بود،ست اول را با بازی هجومی خود 6-3 پیروز شد.
اما در ادامه این هالپ بود که با بازی برتر خود موفق شد در دو ست بعد با نتایج 6-2 و 7-6 بر دانیلا غلبه کند تا پس از 2 ساعت و 32 دقیقه مبارزه راهی مرحله بعد شود.
" این یکی از بهترین پیروزی هایم در دوران بازیم بود.او بازیکن خیلی خوبی هست. به همین دلیل من خوش حالم که تونستم شکستش بدهم و به مرحله دوم صعود کنم. من در قسمت ران کمی احساس درد می کردم اما با این وجود به بازی ادامه دادم." هالپ گفت
هالپ در بازی بعد باید با ایوتا بنسوا از چک دیدار کند. بنسووا امروز موفق شد با نتیجه 4-6 6-3 6-1 از سد هم وطن خود باربورا زاهلاووا عبور کند.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: