نمایش پست تنها
قدیمی 01-04-2012, 02:00 AM   #1
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض اخبار تورنومنت آزاد قطر

دوستان عزيز،لطف كنيد ازين پس اخبار مربوط به هر تورنومنت رو در تاپيك اخبار جداگانه اي كه براي اون در نظر گرفته ميشه قرار بدين.منظور خبرهاييست كه اعتبارشون در طول تورنومنت هست و پس از پايان تورنومنت،از اهميت بالايي برخوردار نيستند.خبرهايي(هرچند كوتاه و مختصر)مانند نتايج روزانه،مصدوميت بازيكنان،مراسم هاي جانبي در تورنومنت ها و ....اميدوارم تمامي كاربران فروم در اين بخش فعال باشن و بتونيم از زحماتشون بهره كافي و لازم رو ببريم.با تشكر.
==================================================================================================

در روز دوم مسابقات تنيس دوحه،رافائل نادال با كمي مشكل توانست از سد فيليپ كولشرايبر بگذرد.شانس اول قهرماني مسابقات در 3 ست و با نتايج 6-3, 6-7(2), 6-3 و پس از 2 ساعت و 30 دقيقه پيروز شد.در ست دوم،نادال كمي در پيدا كردن هماهنگي و ثبات در ضرباتش مشكل داشت ولي در ست پاياني با ارائه نمايشي بهتر موفق تر بود.

نادال پس از بازي گفت:”در كل اين يك بازي مثبت براي من بود.به نظرم در ست اول خيلي خوب بازي كردم.تنها قسمتي كه خوب بازي نكردم ابتداي ست دوم و بعد از تايبريك بود.در بقيه بازي،خيلي محكم بودم.”
او اضافه كرد كه مي خواهد در سال جديد هجومي تر بازي كند:”وقتي مي گويم كه مي خواهم هجومي بازي كنم،منظورم اين نيست كه هر روز اين كار را انجام بدهم،به اين معني نيست كه از همين بازي اول اين كار را انجام دهم.من به زمان نياز دارم ولي به هرحال تصميمم را گرفته ام.اين چيزي است كه به آن نياز داشتم.”
در ديگر مسابقه روز سه شنبه،جو ويلفرد سونگا فرانسوي،مالك جزيري از تونس را در سه ست مغلوب كرد.جزيري با ضربات خود روز سختي را براي سونگا رقم زد ولي بازيكن فرانسوي با استفاده از سرويس خود موفق عمل كرد.

سونگا:”روز خوبي براي من بود تا يك بازي طولاني انجام دهم.ولي آسان هم نبود،امروز آسان نبود.مالك در شرايط خوبي قرار داشت.با توجه به وزش باد،برايم سخت بود كه بهترين تنيسم را ارائه كنم.”
سيد دوم مسابقات،راجر فدرر به كمتر از يك ساعت زمان نياز داشت تا قهرمان پيشين رقابت ها،نيكولاي داويدنكو را 6-2, 6-2 شكست دهد.
فدرر اعتراف كرد كه از بازي خود شگفت زده شده و انتظار چنين نمايش خوبي را نداشته:”من هجومي بازي كردم،خوب سرويس زدم و در زمين خوب حركت كردم كه در ابتداي فصل كمي عجيب است.ولي هر بازي متفاوت است و بايد بر روي بازي خود كار كنم چون هر بازي ممكن است سخت باشد.”
در ديدار پاياني روز دوم،گائل مونفيس 7-5, 6-3 روي ماچادو پرتقالي را شكست داد.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: