نمایش پست تنها
قدیمی 04-06-2012, 02:17 AM   #628
Masi
Junior Member

پستها: 16
سپاس: 24
در 15 پست 77 بار سپاسگزاری شده

سلام
بچه ها چند روزی پیش قسمت شد دزد ماشینم رو زد و راکت و کفش و . . . تنیس ام رو زد و برد !
حالا دنبال راکت ام !
به خاطر علاقه ی شخصیم دنبال بابولت هستم , ویلسون رو به خاطر تنوع و مدلهای زیادش گنگه یکم برام :دی
به هر حال بعد از چند تا تلفن فهمیدم مدلهای ۲۰۱۲ نیومده ! برام خیلی مهم نبود چون سری Pure Drive که تغییر کرده ! تا جایی که فهمیدم 2011 AeroPro تغییری نداشته تو ۲۰۱۲ !

حالا مشکلم کلا ۲ جاست :

۱. تو پست 599 خوندم که دارک عزیز در مورد HL گفتند که هر چقدر پایین تر باشه , راکت کنترلی تره , اما من در مقایسه ی مدلهای بابولت به چند تا تناقض خوردم مثلا Pure Drive Lite و Pure Drive Roddick , یکیشون 7 pts HL هست و اون یکی 9 pts HL ! اما طبق نظر بابولت Pure Drive Roddick به شدت پاوره و Pure Drive Lite به شدت کنترلی ! این وسط گیج شدم چون تو چند مدل دیگه ام همین تناقض بود , البته ممکنه من اشتباه گرفته باشم مفهموم و معنای HL رو

۲. من دنبال یک راکت نسبتا کنترلی هستم , تو سایت بابولت خودش زده کدوم و چقدر کنترلی هست ! اول گفتم شاید AeroPro Drive بد نباشه برام ! گفتم برم ریویو اش رو هم تو چند تا سایت بخونم ! دیدم یک نقدی که بهش وارد بود بحث volley اش بود و بعد از اون بازو دردی که بعضا گفته بودند ! بیخیال اون شدم چون volley و کنترل اش برام مهمه ! رفتم سراغ Aero Storm دیدم warehouse بهش تو والی امتیاز مشابه AeroPro Drive رو داده کلا راکت خوبی نبوده تو تست هاشون ! با اینکه کنترلی یه و به نظرم نباید اینطوری باشه ! دوباره رفتم Aero Storm Tour دیدم همه چیزش خوبه به جز وزنش که اکثرا گلایه کردند ازش تو ریویو warehouse !

خلاصه اینکه کاملا موندم چه راکتی برام خوبه با ۲ سال بازی کردن ! کنترل و پاورم هم خوبه اما پاور ام مقداری بهتره .
تو ریویو ها یک تحلیل هایی کردند که آدم اولش فکر می کنه این دیگه راکت عالیه یه بعد تا می خونه زده می شه !
به نظرتون به ریویو ها اعتماد کنم یا به توضیح مختصر و تمجیدی که تو سایت بابولت از راکت هاش شده ؟

ویرایش توسط Masi : 04-06-2012 در ساعت 10:59 AM
Masi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول