نمایش پست تنها
قدیمی 08-16-2011, 07:46 PM   #5
mh_nik
Senior Member

آواتار mh_nik

پستها: 1,158
سپاس: 15,076
در 1,159 پست 8,472 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ... *Roger Federer*... _samprass _andre agassi _andy murray Nalbandian_

1-در یک مسابقه دوستانه پس از سرو زدن اومدم به طرف نت برای یک serve & volley , اولین والی رو زدم دومیش رو که به طرف بکهندم اومد هم با یک گام بلند به سمت چپ , زدم در حالیکه توپ به شدت کات برداشت وقتی وارد زمین حریف شد اولین برخورد(Bounce) توپ نزدیک تور و دومین برخورد در زمین خودم بود (یعنی توپ بدون برخورد به راکت حریف خودبخود وارد زمین خودم شد دلیلش هم کات زیاد بود که توسط بکهند اسلایس والی ایجاد شد)

2-در یکی از مسابقات آدینه در راند 1 با شخصی مسابقه داشتم در یکی از گیم های بازی که حریف باید سرو میزد من آماده ی دریافت بودم که ناگهان به جای برخورد توپ در سرویس باکس یه چیز دیگه ای وارد زمینم شد؟!؟ اون چیز هم راکت حریفم بود که وقتی سرو زد پس از برخوردی محکم به زمین خودش اومد داخل زمین من! خوشبختانه در این سانحه راکت جان سالم به در برد!

3-چند سال پیش بود وقتی یک فورهند محکم زدم بعد که جلویم را نگاه کردم دیدم توپی وارد زمین نشده یکم دور و برم رو سریع نگاه کردم نبود تو هوا هم که نبود! دیدم راکتم سنگین شده نگو که توپ رفته بود تو گلوگاه (همون قسمت سه گوش زیر صفحه) راکتم.

mh_nik آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mh_nik به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: