نمایش پست تنها
قدیمی 01-29-2017, 11:23 PM   #391
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
درود به همه دوستان

تبریک به فدرری ها

چون محمد علی و داریوش در خلال تاپیک از من اسم برده بودند ، اومدم تبریک بگم به همه فدرری های عزیز

مبارکتون باشه.

قهرمانی در 35 سالگی مثل یه معجزه است. با وجود عقب افتادن در ست پنجم و گرفتن پنج گیم متوالی.

پس از دیدن این معجزه ، از تمام مواضع ضد فدرری خودم در شش سال گذشته ، اعلام برائت میکنم و به جادوی فدرر ایمان میارم و دیگه هرگز دشمنی ندارم باهاش.

البته طرفدارش هم نیستم. تا پایان عمر ورزشی جوکوویچ ، نواک تنیسور اول من خواهد ماند.

از تمام فدرری هایی که این چند سال اذیتشون کردم و روی اعصابشون راه رفتم ، بی نهایت پوزش میخوام.

به بزرگی خودتون و به بزرگی راجر فدرر ، منو ببخشید.
با سلام خدمت شمابزرگوار. این جامها و قهرمانی ها میایند و می روند.یک روز نواک به جام بوسه می زنه.یک روز رافا و یک روز هم راجر.به نظر من خیلی خوبه که دو نفر مثل من و شما که از دو تنیسور خاص طرفداری می کنیم کری با هم بخونیم چون باعث جذاب تر شدن بازیها برای خودمون می شه.ولی باید به همدیگه احترام هم بذاریم و دل همدیگه رو نسوزونیم.من هم به سهم خودم اگر حرفی زدم که باعث رنجش خاطر شما شد ازتون پوزش می خوام.و امیدوارم که به بزرگی خودتون منو ببخشید.به امید رقابتهای زیباتر بین اسطوره هامون
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: