نمایش پست تنها
قدیمی 02-04-2019, 03:27 PM   #29
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : رکوردهای Novak Djokovic...نواک جوکوویچ اسطوره صرب

متس ویلاندر (قهرمان هفت گرند اسلم و کارشناس شبکه یورواسپورت) : " در بازی نیمه نهایی اوپن استرالیا مقابل لوکاس پویلی ، همه شب خنکی رو تجربه می کردند ، اما نواک جوکوویچ اوضاعش فرق می کرد. باور نکردنی بود. من توی زمین بازی بودم و داشتم بازی رو می دیدم. خیلی خوب توی زمین حرکت می کرد. اصلا نمی توانم بیان کنم که چقدر خوب بود. نمی دانم چطور باید بازی کنید که وقتی کسی این چنین بازی میکنه بتوانید شکستش بدید. وقتی انقدر خوب سرویس میزنه ، شانسی برای حمله به سرویس دومش هم ندارید. "

متس ویلاندر (قهرمان هفت گرند اسلم و کارشناس شبکه یورواسپورت) : " نواک الان بهتر از هر موقعی و درست تر از هر موقع به توپ ضربه میزنه. تهاجمی تر عمل میکنه و فورهندش تبدیل به یک سلاح براش شده. بکهندش که بهترینه و تقریبا اشتباهی در این مورد نداره. اما با فورهندش اسپاین خوبی به توپ میده . در کل اوپن استرالیا بنظر می رسید هر موقعی که میخواهد می تواند برای وینر زدن اقدام کنه. حرکت کردنش هم در زمین عالیه. او سال قبل جراحی داشت و حالا به این شکل فوق العاده در زمین حرکت میکنه. میتوانست در ماههای قبل انقدر تمرین کنه که اینطور عمل کنه؟ اینو باور نمیکنم. بنظرم این توانائیهای تاکتیکی اوست ، او با تمام وجودش میجنگه و همه چیز از قلب او آغاز میشه. بنظرم او امسال حداقل دو گرند اسلم دیگر رو خواهد برد و به عدد هفده خواهد رسید. "
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg BtSR4tGAvlg.jpg (56.5 کیلو بایت, 16 نمایش)
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: