نمایش پست تنها
قدیمی 11-11-2009, 02:38 AM   #18
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

شرایط بازی در مسابقات پاریس
ATP Paris

مسابقات BNP Paris Masters در سال 2007 سطح برگزاری خود را از یک سطح Carpet از نوع Taraflex که Low-Bounce بود به یک سطح Hard از نوع Acrylic که Bounce بیشتری نسبت به سطح قبلی داشت , تغییر داد.
سطح جدید خیلی کندتر از سطح قبلی بود و این مساله به گونه ای از Line-Up مرحله 4/1 نهائی در سال 2007 قابل تشخیص بود , که از بازیکنان Solid Baseliners ی تشکیل شده بود , که هیچیک از انها به عنوان یک بازیکن با سرویس قوی شناخته نمی شدند:
Robredo , Ferrer , Youzhny , Murray , Gasquet , Nalbandian , Baghdatis & Nadal
" من فکر می کنم که شرایط بازی در اینجا اندکی متفاوت از شرایط بازی در مادرید است , "
Nalbandian چنین گفت و ادامه داد:
" شرایط بازی در این مکان کمی کند است , و شاید این شرایط بازی اندکی برای وی [ Nadal ] بهتر است. "
فینالیست مسابقات در سال 2007 , Rafael Nadal , هم نظر خود را درباره سطح جدید بیان کرد.
" سطح برگزاری مسابقات به مراتب بهتر از سال گذشته است. این سطح کند است و برای بازیکنان بازی بر روی ان راحتتر است. این سطح از سطح قبلی بهتر است , " وی چنین گفت.
Mario Ancic که یک بازیکن با سرویس قویست درباره تغییرات انجام شده نظر مثبتی نداشت , و اذعان داشت که سطح برگزاری مسابقات خیلی کند بود و توپها هم خیلی سنگین.
مسئولین برگزاری مسابقات برای چهارمین سال متوالی از توپهای Head ATP در این مسابقات استفاده می کنند.
سال گذشته سطح برگزاری مسابقات به یک سطح Hard از نوع Gerflor که بر روی چوب واقع شده است تغییر پیدا کرد که سریعتر از سطح Acrylic یست که در سال 2007 در این مکان مورد استفاده قرار گرفت و این مساله به گونه ای از Line-Up مرحله 4/1 نهائی در سال گذشته قابل تشخیص است:

Blake , Davydeknko , Federer , Nadal , Nalbandian , Murray , Roddick & Tsonga
که در این میان تنها 3 بازیکن solid baseliners دیده می شود ( Nadal , Nalbandian , Murray ).
شرایط متفاوت بازی در استادیوم شماره 1 از استادیوم اصلی
شرایط بازی در استادیوم شماره 1 بسیار سریعتر از استادیوم اصلیست.
" سقف استادیوم شماره 1 بسیار پائین است , و این قضیه باعث می شود تا سطح بازی خیلی سریعتر عمل کند , شرایط بازی کاملا متفاوت است , من واقعا متوجه نمی شوم چرا یک چنین تفاوت عمده ای بین دو سطح ( سطح استادیوم اصلی و سطح استادیوم شماره 1 ) وجود دارد. "
Murray سال گذشته راجع به سطح استادیوم شماره 1 چنین گفت.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: