نمایش پست تنها
قدیمی 05-10-2011, 01:12 PM   #418
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza_j نمایش پست ها
سلام به همگي . دو تا سوال از خدمت دوستانم داشتم اگه بتونيد كمكم كنيد خيلي ممنون مي‌شم. من تازه تنيس رو شروع كردم و استادم يه راكت رو پيشنهاد داده به من Wilson BLX) Surge)

1. نظرتون راجع به اين راكت چيه؟ نظرتون راجع به Wilson BLX Blade Team چيه؟ (البته منظورم از لحاظ مچ بودن با بازي و هيكلم نيست به صورت كلي دوست داشتم بدونم آيا كسي اين راكت رو داشته و آيا باهاش مشكلي نداشته؟)

2. من سايت wilson رو ديدم تنها نمايندگي ايران نيك اسپورت بود ولي استادم گفته واست اصلش رو ميارم (البته همون قيمت نيك اسپورت رو مي‌گه) يه جورايي تو رو در واسي گير كردم. حالا سوال من اينه كه چون نيك اسپورت نمايندگي انحصاري wilson تو ايران هستش آيا امكان داره كسه ديگه‌اي بتونه باز اصلش رو وارد كنه؟

بازم ممنونم از لطفتون

1. بنظر من برای کسی که مبتدی هست بین این دو راکت BLX Surge بهتر هست، قیمت چند بهتون دادن؟؟ فقط با پیشرفت بازیتون میتونید به دلخواه با Tape و گریپ و ... وزنش هم بالا ببرید. هر چند بهتر بود میگفتید میخواید کنترلی باشه یا قدرتی یا میانگین و ...

2. بنظر من هیچگاه با کسی بخصوص مربی تعارف نداشته باشید، صد در صد اگه مربیتون این رو گفته لابد از چین و اندونزی از همون راکت های درجه دو سه میاره و میخواد با همون قیمت بهتون بده که بنظر من ارزش نداره و بری از نیک اسپورت بگیری خیالت راحت تره درسته خیلی از راکت های امروزه در چین تولید میشن ولی کیفیت راکت اصل با راکت درجه N فرق داره...

موفق باشید
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: