نمایش پست تنها
قدیمی 05-10-2011, 01:11 PM   #417
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza_j نمایش پست ها
سلام به همگي . دو تا سوال از خدمت دوستانم داشتم اگه بتونيد كمكم كنيد خيلي ممنون مي‌شم. من تازه تنيس رو شروع كردم و استادم يه راكت رو پيشنهاد داده به من Wilson BLX) Surge)

1. نظرتون راجع به اين راكت چيه؟ نظرتون راجع به Wilson BLX Blade Team چيه؟ (البته منظورم از لحاظ مچ بودن با بازي و هيكلم نيست به صورت كلي دوست داشتم بدونم آيا كسي اين راكت رو داشته و آيا باهاش مشكلي نداشته؟)

2. من سايت wilson رو ديدم تنها نمايندگي ايران نيك اسپورت بود ولي استادم گفته واست اصلش رو ميارم (البته همون قيمت نيك اسپورت رو مي‌گه) يه جورايي تو رو در واسي گير كردم. حالا سوال من اينه كه چون نيك اسپورت نمايندگي انحصاري wilson تو ايران هستش آيا امكان داره كسه ديگه‌اي بتونه باز اصلش رو وارد كنه؟

بازم ممنونم از لطفتون
من راکت BLX Blade 98 رو دارم عالی هست ، پاورش بالا هست و سوئینگش هم Fast و Balance هم 2 ولی این راکتی که شما میگی Balance فکر کنم 6 هست ، اگر شما تازه شروع کردید و میخواهید فعلا کنترلی بازی کنید این راکت مناسبی نیست شاید اگر یکی از مدلهای K Factor رو بگیرید بهتر باشه
شما به این سایت http://www.tennis-warehouse.com/index.html برید در مورد همه ی راکتها و زه ها توضیح داده
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: