Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نخست مسابقات تیمی تنیس 2016 دیویس کاپ در گروه جهانی
قرعهی تیمها، شرایط محل برگزاری
و نفرات شرکت کننده در دور نخست
گروه جهانی و منطقهای مسابقات ملّی
تنیس Davis Cup 2016 آقایان جهان
WORLD GROUP – FIRST ROUND
دیدارهای دور نخست گروه جهانی
___
بریتانیای کبیر × ژاپــــــــــــن
محل برگزاری: Barclaycard Arena, Birmingham, بریتانیا
نوع سطح: هارد کورت – GreenSet Cushion – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Slazenger Wimbledon Ultra Vis Hydroguard
Court Pace Rating: Medium
اعضای تیم بریتانیای کبیر
–––––––––––––––––––
Andy Murray
Kyle Edmund
Jamie Murray
Dominic Inglot
کاپیتان: Leon Smith
اعضای تیم ژاپن
––––––––––––––
Kei Nishikori
Taro Daniel
Yoshihito Nishioka
Yasutaka Uchiyama
کاپیتان: Minoru Ueda
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
صربستان × قزاقستان
محل برگزاری: Pionir Hall, Belgrade, صربستان
نوع سطح: هارد کورت – RuKortHard Tournament MF – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Head ATP
Court Pace Rating: Medium
اعضای تیم صربستان
–––––––––––––
Novak Djokovic
Viktor Troicki
Filip Krajinovic
Nenad Zimonjic
کاپیتان: Bogdan Obradovic
اعضای تیم قزاقستان
–––––––––––––
Mikhail Kukushkin
Andrey Golubev
Aleksandr Nedovyesov
Dmitry Popko
کاپیتان: Dias Doskarayev
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
ایــتــالــیــا × سوییس
محل برگزاری: Adriatic Arena, Pesaro, ایتالیا
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Plus
Court Pace Rating: N/A
اعضای تیم ایتالیا
––––––––––––
Andreas Seppi
Paolo Lorenzi
Simone Bolelli
Marco Cecchinato
کاپیتان: Corrado Barazzutti
اعضای تیم سوییس
––––––––––––––
Marco Chiudinelli
Henri Laaksonen
Adrien Bossel
Antoine Bellier
کاپیتان: Severin Luthi
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
لهستان × آرژانتین
محل برگزاری: Ergo Arena, Gdansk, لهستان
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
Court Pace Rating: Fast
اعضای تیم لهستان
––––––––––––––
Jerzy Janowicz
Kamil Majchrzak
Lukasz Kubot
Marcin Matkowski
کاپیتان: Radoslaw Szymanik
اعضای تیم آرژانتین
–––––––––––––––
Leonardo Mayer
Guido Pella
Carlos Berlocq
Renzo Olivo
کاپیتان: Daniel Orsanic
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
فرانسه × کانادا
محل برگزاری: Vélodrome Amédée Detraux, Guadeloupe, فرانسه
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم داخل سالن
نوع توپ: Babolat French Open Roland-Garros
اعضای تیم فرانسه
–––––––––––––––
Jo-Wilfried Tsonga
Richard Gasquet
Gael Monfils
Gilles Simon
کاپیتان: Yannick Noah
اعضای تیم کانادا
–––––––––––––––
Milos Raonic
Vasek Pospisil
Frank Dancevic
Daniel Nestor
کاپیتان: Martin Laurendeau
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
آلمان فدرال × جمهوری چک
محل برگزاری: TUI Arena, Hannover, آلمان
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace – استادیوم سرپوشیده
نوع توپ: Tretorn Serie+
Court Pace Rating: Medium
اعضای تیم آلمان
––––––––––––––
Philipp Kohlschreiber
Alexander Zverev
Dustin Brown
Philipp Petzschner
کاپیتان: Michael Kohlmann
اعضای تیم جمهوری چک
–––––––––––––––––
Tomas Berdych
Lukas Rosol
Jiri Vesely
Radek Stepanek
کاپیتان: Jaroslav Navratil
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
استرالیا × امریکا
محل برگزاری: Kooyong Lawn Tennis Club, Melbourne, استرالیا
نوع سطح: چمن – Grass – استادیوم رو باز
نوع توپ: Slazenger Wimbledon
Court Pace Rating: N/A
اعضای تیم استرالیا
–––––––––––––––
Bernard Tomic
Nick Kyrgios
Samuel Groth
John Peers
کاپیتان: Lleyton Hewitt
اعضای تیم امریکا
–––––––––––––
John Isner
Jack Sock
Bob Bryan
Mike Bryan
کاپیتان: Jim Courier
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
بــلــژیــک × کروواسی
محل برگزاری: Country Hall du Sart Tilman, Liège, بلژیک
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Babolat French Open All Court
Court Pace Rating: N/A
اعضای تیم بلژیک
––––––––––––––––––
David Goffin
Kimmer Coppejans
Ruben Bemelmans
Arthur De Greef
کاپیتان: Johan Van Herck
اعضای تیم کروواسی
–––––––––––––––
Marin Cilic
Borna Coric
Ivan Dodig
Marin Draganja
کاپیتان: Zeljko Krajan
====================================
Europe/Africa Zone Group I
* گروه I منطقه اروپا/افریقا *
___
رومانی × اسلوونی
محل برگزاری: Sala Sporturilor, Arad, رومانی
نوع سطح: هارد کورت – RuKortHard Tournament MF – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Babolat Team
اعضای تیم رومانی
––––––––––––––
Adrian Ungur
Marius Copil
Horia Tecau
Florin Mergea
کاپیتان: Andrei Pavel
اعضای تیم اسلوونی
–––––––––––––––
Blaz Rola
Grega Zemlja
Tomislav Ternar
Aljaz Radinski
کاپیتان: Blaz Trupej
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
مجارستان × اسـرائـیل
محل برگزاری: Heroes’ Square Stadium, Budapest, مجارستان
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open
اعضای تیم مجارستان
––––––––––––––––
Marton Fucsovics
Peter Nagy
Gabor Borsos
Levente Godry
کاپیتان: Zoltan Kuharszky
اعضای تیم اسرائـیل
––––––––––––––
Dudi Sela
Amir Weintraub
Edan Leshem
Jonathan Erlich
کاپیتان: Eyal Ran
====================================
Europe/Africa Zone Group II
* گروه II منطقه اروپا/آفریقا *
___
تــرکــیـــه × بلغارستان
محل برگزاری: Ankara Tenis Kulübü, Ankara, ترکیه
نوع سطح: هارد کورت – Taraflex Tennis – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
اعضای تیم ترکیه
––––––––––––––
Marsel Ilhan
Cem Ilkel
Altug Celikbilek
Sarp Agabigun
کاپیتان: Haluk Akkoyun
اعضای تیم بلغارستان
––––––––––––––––––
Dimitar Kuzmanov
Aleksandar Lazov
Vasko Mladenov
Alexandar Lazarov
کاپیتان: Todor Enev
====================================
|